bonyek

Člen
 • Počet príspevkov

  66
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

7 Neutrálna

O bonyek

 • Hodnosť:
  Radca

Nedávni návštevníci profilu

919 zobrazení profilu
 1. Ľuboš, Viem ako sa aktivuje EASY KARTA. Pri tejto to však nefunguje! Reštart samozrejme bol, a píšem že sa skúšalo vo viacerých telefónoch, nepomohlo! PIN som zadával aj zmenil z pôvodného! Telefóny 2ks som kupoval u vás, (za hotovosť) aj keby boli blokované(nie su) tak by problém predsa nebol. + ďalšie 3telefóny Z voľného predaja tiež nefunguje! Ale to všetko som už popísal vyššie. Ps. Je rozdiel medzi aktiváciou A registráciou, a keďže z nejakého dôvodu číslo/SIM nieje registrované, asi bude ťažké aktivovať takúto SIM KARTU. Pps. opakovane som volal na zákaznícku linku a karta sa podľa operatora javí ako ne REGISTROVANÁ.
 2. Bez prístupu do siete asi bude ťažké realizovať hovor. SIM KARTA sa neprihlási do siete ani manuálne ani automaticky, zrejme z vyššie popísaných dôvodov (nieje aktívna/registrovaná) ???
 3. Mirko, Ten som podpísal pri kúpe zariadenia/í, ako píšem vyššie bolo ich viac, ku všetkým hw je pribalené aj EASY KARTA. Problém nebol len s týmto. Ps. Odkiaľ berieš že sa "Nikdy sa nepreposiela dodatočne." ??? K čomu ho potom majú na stránke? A odkiaľ a na základe čoho mi prišiel potom ten ďakovný email za REGISTRÁCIU??? Pps. Existuje predaj SIM kariet aj "mimo Telekomu" aj k tomu slúži registračný formulár. ?
 4. Tak kurier samozrejme neprišiel S ničím. A ako som predpokladal a aj podľa operatora zákazníckej linky karta stále NIEJE REGISTROVANÁ V SYSTÉME. Vidí tam pokus/nejakú aktivitu ohľadom tohoto, ale nejak to nefunguje. Že v tom je/bude nejaký bordel, bolo jednoznačné s toho čo som popísal vyššie.
 5. Ježiš Mária, aj to fórum si tu žije samostatným životom ???
 6. Ponuka je otrasná, predávať 6ročný hw a označovať ho za nový, je už troška hanba, a ponúkať to ako výpredajové za tak vysokú cenu je bláznivé. Mám poriadny mobil, na to nepotrebujem paušál. Ps. Som zástanca výlučne produktov bez viazanosti. Kartu som kupoval cez Telekom.Sk aj S mobilom/tabletom, bolo ich viac, problém S aktiváciou je len s týmto číslom. Ps. Nie som žiadny nováčik, len som bol troška mimo. Viem čo A ako funguje, teda ako by malo fungovať, ale žiaľ niekedy nefungujú práve tie "najjednoduchšie" veci. Pps. SIM KARTU som skúšal samozrejme vo viacerých mobiloch asi v piatich. ??? Nejaké ďalšie nápady/riešenie? Ďakujem
 7. Kartu som kupoval cez Telekom.Sk aj S mobilom/tabletom, bolo ich viac, problém S aktiváciou je len s týmto číslom. Ps. Nie som žiadny nováčik, len som bol troška mimo. Viem čo A ako funguje, teda ako by malo fungovať, ale žiaľ niekedy nefungujú práve tie "najjednoduchšie" veci. Pps. SIM KARTU som skúšal samozrejme vo viacerých mobiloch asi v piatich. ??? Nejaké ďalšie nápady/riešenie? Ďakujem
 8. Tak by to malo byť, no ale nieje. Vložil som kartu do mobilu A žiadny signal. Volám na zákaznícku linku, že čo s tým? Na diktujem číslo, no a operator že karta/číslo nieje registrované. Hm, tak ju registrujte! Cca 10 minút vysvetľuje ako je to nemožné! Následne nájde formulár na stránke pre aktiváciu KARTY. Na diktujem všetky údaje karty aj osobné, s tým, že mi pošle "zmluvu" na podpis. To bolo pred cca 2týždňami. Medzitým ďalšie podobné pokúsi zlyhali, no až dnes som sa horko ťažko dopracoval/dopátral k onému formuláru https://www.telekom.sk/easy/registracia Tak snáď už to pôjde.
 9. Easy kartu mám, akurát že mi ju nevedia aktivovať už cca 2týždeň. ? Ale späť K tým mobilom, pred časom tu boli tiež podobné "výpredaje" alebo Telekom benefit kde sa vypredával starší model. Ale prezentovať 6 ročný HW za nový? Však už nespĺňa základné požiadavky napr.na bezpečnosť, je to už prakticky nepoužiteľný hw A za veľmi vysokú cenu.
 10. Dobrý deň, na stránkach https://www.telekom.sk/volania/easy vybrať nový mobil K EASY KARTE sa stránka presmeruje na https://www.telekom.sk/vypredaj-telefonov#!/vyber-hw Výpredaj mobilov kde sú 5-6 ročné zastaralé haraburdy za veľmi veľmi vysoké ceny! Prosím Vás, dajte tam nejaké normálne telefóny K EASY SADÁM, nie každý preferuje paušál.
 11. Chcem smartfón @
 12. to ti co za blbost povedal, ze do zahranicia nemohol prist kupon.? ??? do zahranicia nieje mozne odosllat SMS z Telekomu.? ci o com to ten taraj trepal.? preniest cislo k inemu bez rozmislania, nech sa uvedomia. 
 13. mas na karte aktivovanu sluzbu/povolene taketo mikroplatby? zlozenie kreditu mozes skontrolovat aj cez sietovy kod *121#
 14. o kolkych tyzdnoch.? su to uz mesiace od oznamenia... http://mobilmania.azet.sk/clanok/100570/telekom-rozsiruje-platby-mobilom-cez-pausal-aj-z-kreditu
 15. o tom mozes/me akurat tak snivat, ved zrusili aj sluzbu za 3Eur na tri cisla na mesiac vo vlastnej. nie to este zadarmo.