Rgajdos

Člen
  • Počet príspevkov

    5
  • Dátum registrácie

  • Posledná návšteva

Všetko, čo pridal Rgajdos

  1. Prosím Vás,ako sa sťahujú fotky z Motorola Moto G6 do PC.Ja som doposiaľ mal len telefóny Samsung.Ďakujem.
  2. Ďakujem Vám ešte raz za info,som Vám veľmi povďačný.
  3. ASK Expert.Ďakujem Vám za odpoveď.Ale ešte pred tým ako ste mi poradili som s telefónom maturoval.Chcel by som poradiť aj iným užívateľom moto g6 play. 1-Pripojí sa USB kábel k PC 2-Stiahne sa dolu roleta a tam je napísané Zariadenie sa nabíja cez USB 3-Ak kliknete na túto položku sa Vám zobrazia tieto možnosti: Použiť USB na nabíjanie Prenos súborov Prenos fotiek (PTP) Režim MIDI , neviem čo je zo ak by ste vedeli poradiť Ešte raz Vám ďakujem za radu a chcel by som sa spýtať,či nemáte skúsenosť s mobilom Moto G6 Play,pretože vyzeráte na fundovaného človeka.
  4. Bejuska77.Tu sa nejedná o 99 centov.Tu sa jedná o princíp.Ak sa s niekým zmluvne dohodnem na podmienkach na 24 mesiacov a oni v priebehu platnosti zmluvy menia podmienky je to nefér voči zákazníkovy.
  5. Uzavrel som zmluvu o pripojení na 24 mesiacov,kde bolo uvedené,že túto službu podľa dohodnutej zmluvy môžem využívať 30 mesiacov.Včera mi prišiel gmail,že od 1.8.2018 sa zvyšujú cenu mesačne o 0,99€.Vyzerá to tak,že pre Telekom je zmluva len zdrap papiera.Dôvod inflácia a navýšené náklady.Keby ste nesponzorovali nezmyselné podujatia a navrážali tolko do reklamy,mali by ste menšie náklady.Ale zmluva je zmluva,ale Vám to ako vidím nič nehovorí,Vám ide len o tržby.