Rgajdos

Člen
 • Počet príspevkov

  5
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

1 Neutrálna

O Rgajdos

 • Hodnosť:
  Master člen
 1. Ďakujem Vám ešte raz za info,som Vám veľmi povďačný.
 2. ASK Expert.Ďakujem Vám za odpoveď.Ale ešte pred tým ako ste mi poradili som s telefónom maturoval.Chcel by som poradiť aj iným užívateľom moto g6 play. 1-Pripojí sa USB kábel k PC 2-Stiahne sa dolu roleta a tam je napísané Zariadenie sa nabíja cez USB 3-Ak kliknete na túto položku sa Vám zobrazia tieto možnosti: Použiť USB na nabíjanie Prenos súborov Prenos fotiek (PTP) Režim MIDI , neviem čo je zo ak by ste vedeli poradiť Ešte raz Vám ďakujem za radu a chcel by som sa spýtať,či nemáte skúsenosť s mobilom Moto G6 Play,pretože vyzeráte na fundovaného človeka.
 3. Prosím Vás,ako sa sťahujú fotky z Motorola Moto G6 do PC.Ja som doposiaľ mal len telefóny Samsung.Ďakujem.
 4. Bejuska77.Tu sa nejedná o 99 centov.Tu sa jedná o princíp.Ak sa s niekým zmluvne dohodnem na podmienkach na 24 mesiacov a oni v priebehu platnosti zmluvy menia podmienky je to nefér voči zákazníkovy.
 5. Uzavrel som zmluvu o pripojení na 24 mesiacov,kde bolo uvedené,že túto službu podľa dohodnutej zmluvy môžem využívať 30 mesiacov.Včera mi prišiel gmail,že od 1.8.2018 sa zvyšujú cenu mesačne o 0,99€.Vyzerá to tak,že pre Telekom je zmluva len zdrap papiera.Dôvod inflácia a navýšené náklady.Keby ste nesponzorovali nezmyselné podujatia a navrážali tolko do reklamy,mali by ste menšie náklady.Ale zmluva je zmluva,ale Vám to ako vidím nič nehovorí,Vám ide len o tržby.