krokodyl

Člen
 • Počet príspevkov

  24
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

1 Neutrálna

O krokodyl

 • Hodnosť:
  Inštruktor
 • Narodeniny: 01/15/90

Nedávni návštevníci profilu

1372 zobrazení profilu
 1. Ahojte, hľadám niekoho do skupiny kto ma aj pevné služby. Prípade záujmu mi napíšte správu dik
 2. Ahoj Magio box musí byť pripojený len priamo LAN káblom na router Telekomu inak to nepôjde. Takže musiš natiahnuť ešte jeden kábel, alebo dať rozbočku, ako piše mattyrv ale to ti pôjde rýchlosť len do 100Mbps no pokiaľ máš VDSL tak by to viac ani nešlo. prikladam link na tu rozbočku no treba kúpiť 2 KS https://www.alza.sk/rozbocka-utp-stp-kabla-tienena-d235900.htm
 3. Takže dnes mi odpísali na moju reklamáciu, len univerzálnu odpoveď, čo už viem a zostal som bez bonusu, keďže som musel dobiť jednorazovo, takže asi najvyšší čas ísť po vyše 10 rokoch so všetkými číslami k inému operatorovi a TELEKOM bude mať o cca 100€ mesačne menší príjem.
 4. ako si to nastavoval to dobíjanie cez linku 0800123456? cez aplikáciu to ide nastaviť, len, keď dáš dobíjať z platobnej karty, tak som to včera reklamoval, že z pašalu to chcem dobijať aj na linke 0800123777 vravel, že to bude určite technická chyba (podla mňa aj zámer nikde som sa nedočítal podmienkach aj malé písmenka som čítal)
 5. Kamarát ma VDSL L a a chcel by XL, tak som bol nedelu u neho a pozeral som parametre linky a som mu vravel, že by mu to mali dať je tak 500- 700 metrov od ustredne a do tých 80Mbps by mal dosahovať. Teraz ma na L 43Mbps. Dnes im už aj volal a mu povedali, že pošli papiere na podpis a mu to zmenia na XL.
 6. som si to aj ja dnes všimol no asi niečo chystajú no rýchlosť mam stále rovnakú, ako, keď som bol v pokrytí 75Mbps teraz tam je 100Mbps a rýchlosť + - rovnaká a tiež ma mi zdá, že tam pribudli viaceré lokality s LTE Advanced 200Mbps
 7. existuje dosť takých zariadení ja mam doma tento a v nom datovu SIM od Telekomu kupil som ho na bazosi, ale v podtate može kupiť aj v alze jak si písal majú viacero v ponuke a
 8. no určite ti poslali sms to myslím berú, ako upomienku a to si určite nemal zaplatené už 2 faktúry, keď ti už naúčtovali 19,88 € a v tej 2 faktúre si mal určite tiež upomienku, že namaš uhradenu predchádzajúcu faktúru a o toľko si ju musel mať aj vyššiu.
 9. presne to iste mam aj kliknem a môžem čakať do nekonečna ani nastavenie výpisov a notifikácii.
 10. Presne tak maminu nahovorili na paušál cez telefón a som zavolal na linku 0800123456 a som to zrušil a neposlali ani kuriéra.
 11. Ahojte, ak by niekto chcel zľavu na paušál a ma ešte starší paušál HAPY M,L alebo XL a neni v MAGENTA1 môžem ho pridať do mojej skupiny ja mam HAPPY L a XL. Ak bude mať niekto záujem napíšte spravu.
 12. Ahojte, ak by niekto chcel zľavu na paušál a ma ešte starší paušál HAPY M,L alebo XL a neni v MAGENTA1 môžem ho pridať do mojej skupiny ja mam HAPPY L a XL. Ak bude mať niekto záujem napíšte spravu.
 13. Ahojte, ak by niekto chcel zľavu na paušál a ma ešte starší paušál HAPY M,L alebo XL a neni v MAGENTA1 môžem ho pridať do mojej skupiny ja mam HAPPY L a XL. Ak bude mať niekto záujem napíšte spravu.
 14. Technické novinky, novinky ohľadne akcii pripadne nových služieb a aj rozširovanie dostupnosti služieb
 15. no aj mňa by zaujímalo kedy to spustia do reálnej prevádzky