krokodyl

Člen
 • Počet príspevkov

  22
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

1 Neutrálna

O krokodyl

 • Hodnosť:
  Inštruktor
 • Narodeniny: 15.01.1990

Nedávni návštevníci profilu

892 zobrazení profilu
 1. Takže dnes mi odpísali na moju reklamáciu, len univerzálnu odpoveď, čo už viem a zostal som bez bonusu, keďže som musel dobiť jednorazovo, takže asi najvyšší čas ísť po vyše 10 rokoch so všetkými číslami k inému operatorovi a TELEKOM bude mať o cca 100€ mesačne menší príjem.
 2. ako si to nastavoval to dobíjanie cez linku 0800123456? cez aplikáciu to ide nastaviť, len, keď dáš dobíjať z platobnej karty, tak som to včera reklamoval, že z pašalu to chcem dobijať aj na linke 0800123777 vravel, že to bude určite technická chyba (podla mňa aj zámer nikde som sa nedočítal podmienkach aj malé písmenka som čítal)
 3. Kamarát ma VDSL L a a chcel by XL, tak som bol nedelu u neho a pozeral som parametre linky a som mu vravel, že by mu to mali dať je tak 500- 700 metrov od ustredne a do tých 80Mbps by mal dosahovať. Teraz ma na L 43Mbps. Dnes im už aj volal a mu povedali, že pošli papiere na podpis a mu to zmenia na XL.
 4. som si to aj ja dnes všimol no asi niečo chystajú no rýchlosť mam stále rovnakú, ako, keď som bol v pokrytí 75Mbps teraz tam je 100Mbps a rýchlosť + - rovnaká a tiež ma mi zdá, že tam pribudli viaceré lokality s LTE Advanced 200Mbps
 5. existuje dosť takých zariadení ja mam doma tento a v nom datovu SIM od Telekomu kupil som ho na bazosi, ale v podtate može kupiť aj v alze jak si písal majú viacero v ponuke a
 6. no určite ti poslali sms to myslím berú, ako upomienku a to si určite nemal zaplatené už 2 faktúry, keď ti už naúčtovali 19,88 € a v tej 2 faktúre si mal určite tiež upomienku, že namaš uhradenu predchádzajúcu faktúru a o toľko si ju musel mať aj vyššiu.
 7. presne to iste mam aj kliknem a môžem čakať do nekonečna ani nastavenie výpisov a notifikácii.
 8. Presne tak maminu nahovorili na paušál cez telefón a som zavolal na linku 0800123456 a som to zrušil a neposlali ani kuriéra.
 9. Ahojte, ak by niekto chcel zľavu na paušál a ma ešte starší paušál HAPY M,L alebo XL a neni v MAGENTA1 môžem ho pridať do mojej skupiny ja mam HAPPY L a XL. Ak bude mať niekto záujem napíšte spravu.
 10. Ahojte, ak by niekto chcel zľavu na paušál a ma ešte starší paušál HAPY M,L alebo XL a neni v MAGENTA1 môžem ho pridať do mojej skupiny ja mam HAPPY L a XL. Ak bude mať niekto záujem napíšte spravu.
 11. Ahojte, ak by niekto chcel zľavu na paušál a ma ešte starší paušál HAPY M,L alebo XL a neni v MAGENTA1 môžem ho pridať do mojej skupiny ja mam HAPPY L a XL. Ak bude mať niekto záujem napíšte spravu.
 12. Technické novinky, novinky ohľadne akcii pripadne nových služieb a aj rozširovanie dostupnosti služieb
 13. no aj mňa by zaujímalo kedy to spustia do reálnej prevádzky
 14. ano už to je dorišene  a sa mi ospravedlnili      Vazeny zakaznik, dovolujeme si Vas informovat, ze Vam  v samostatnej fakture vratime z faktury 01/2015 poplatky Zmluvna pokuta v sume 190,00 EUR s 0% DPH a Zmluvna pokuta DSL WIFI Router v sume 25,00 EUR s 0% DPH z dovodu nespravnej fakturacie. Za vzniknutu situaciu sa Vam ospravedlnujeme. S pozdravom Telekom
 15. No som sa predčasne tešil že všetko slo celkom jednoducho, až pokila mi pred par dnami prišla prva faktúra za VDLS internet na sumu 240 e  som sa nestihal čudovať a potom som ju otvoril a že zmluvna pokuta 199e bez DPH z akeho dôvodu????  cenu za DSL modm som tam mal naučtovanu 25 e no to bolo jak mi operatorka vravela a platim viac mesačne  (Magio L predtým  DSL 5 Mb/s  za 13e