krokodyl

Člen
 • Počet príspevkov

  17
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

1 Neutrálna

O krokodyl

 • Hodnosť:
  Inštruktor
 • Narodeniny: 15.01.1990

Nedávni návštevníci profilu

714 zobrazení profilu
 1. no určite ti poslali sms to myslím berú, ako upomienku a to si určite nemal zaplatené už 2 faktúry, keď ti už naúčtovali 19,88 € a v tej 2 faktúre si mal určite tiež upomienku, že namaš uhradenu predchádzajúcu faktúru a o toľko si ju musel mať aj vyššiu.
 2. presne to iste mam aj kliknem a môžem čakať do nekonečna ani nastavenie výpisov a notifikácii.
 3. Presne tak maminu nahovorili na paušál cez telefón a som zavolal na linku 0800123456 a som to zrušil a neposlali ani kuriéra.
 4. Ahojte, ak by niekto chcel zľavu na paušál a ma ešte starší paušál HAPY M,L alebo XL a neni v MAGENTA1 môžem ho pridať do mojej skupiny ja mam HAPPY L a XL. Ak bude mať niekto záujem napíšte spravu.
 5. Ahojte, ak by niekto chcel zľavu na paušál a ma ešte starší paušál HAPY M,L alebo XL a neni v MAGENTA1 môžem ho pridať do mojej skupiny ja mam HAPPY L a XL. Ak bude mať niekto záujem napíšte spravu.
 6. Ahojte, ak by niekto chcel zľavu na paušál a ma ešte starší paušál HAPY M,L alebo XL a neni v MAGENTA1 môžem ho pridať do mojej skupiny ja mam HAPPY L a XL. Ak bude mať niekto záujem napíšte spravu.
 7. Technické novinky, novinky ohľadne akcii pripadne nových služieb a aj rozširovanie dostupnosti služieb
 8. Je 14.11.2016 a stale mam 5.01 pritom som mal viacero MT rovnakych z Telekomu a tam už bol android 6
 9. no aj mňa by zaujímalo kedy to spustia do reálnej prevádzky
 10. Mne aktualizacia dnes nabehla   mobil mam z Telekomu
 11. ano už to je dorišene  a sa mi ospravedlnili      Vazeny zakaznik, dovolujeme si Vas informovat, ze Vam  v samostatnej fakture vratime z faktury 01/2015 poplatky Zmluvna pokuta v sume 190,00 EUR s 0% DPH a Zmluvna pokuta DSL WIFI Router v sume 25,00 EUR s 0% DPH z dovodu nespravnej fakturacie. Za vzniknutu situaciu sa Vam ospravedlnujeme. S pozdravom Telekom
 12. No som sa predčasne tešil že všetko slo celkom jednoducho, až pokila mi pred par dnami prišla prva faktúra za VDLS internet na sumu 240 e  som sa nestihal čudovať a potom som ju otvoril a že zmluvna pokuta 199e bez DPH z akeho dôvodu????  cenu za DSL modm som tam mal naučtovanu 25 e no to bolo jak mi operatorka vravela a platim viac mesačne  (Magio L predtým  DSL 5 Mb/s  za 13e
 13. to nie je pravda daju sa aktivovat aj na stranke ich maju   http://www.telekom.sk/osobne/telefonovanie/mobilne-sluzby-a-tarify/archiv-programov/podla-seba/#info3  
 14. No ja by som poziadal, ale co z toho, ked este VDSL nebolo dostupne v nasej obci spristupnili ho az koncom roka 2014 jak rozširovali VDSL ;)
 15. ahoj no ten internet mam od janurar/februar 2014 a VDSL spustili septeber 2013 takže by to teda malo isť zmeniť