Miloš Martovič

Člen
 • Počet príspevkov

  538
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

203 Výborné

O Miloš Martovič

 • Hodnosť:
  Macher
 • Narodeniny: 10/13/79

Nedávni návštevníci profilu

9500 zobrazení profilu
 1. @Tataracik Magio Go funguje aj na android tv uplne normalne, to, ze nemas teraz pristup, neznamena, ze nefunguje. Pokial by si si predplacal normalne Magio GO, fungovalo by ti to normalne, v 4K je tam Eurosport a Travel Channel už teraz.
 2. Ak mas na mysli aplikaciu Magio GO, do menu sa aplikacie sa dostanes tlacidlom Return, vybehne hore lista, dalej sipkami a na potvrdenie strednym tlacidlom.
 3. A co ti brani to vyuzit? Pokial mas ako zakaznik Magio Televiziu, tak Magio Go mas v cene, box mas zrejme v najme, ten staci vratit na pobocke.
 4. Ku kazdemu magioboxu potrebujete zvlast sadu powerline. Cize jeden uz zapojeny mate, druhy zapojite rovnako dalsou sadou.
 5. @krsko.peter123 Nikde sa neregistruje, prihlasovacie udaje ti prisli v smske, pokial ich nemas, zavolaj na podporu a preposlu ti ich.
 6. CT Art v ponuke je, vysiela od 20:00 na pozicii CT
 7. Nuž ako píšeš, nie je tam
 8. Myslím, že to funkčné nie je zatiaľ. USB by funkčné malo byť, odporúčam im napísať sem, mne zatiaľ vždy poradili. aplikacia@telekom.sk
 9. Da sa, povol nezname zdroje a nainstaluj Magio_GO_v1.2.0_apkpure.com.apk
 10. Účastník má okrem ďalších práv uvedených v Zmluve alebo niektorej súčasti Zmluvy právo najmä: g) požiadať o dočasné prerušenie poskytovania Služieb, maximálne však v celkovom súhrne na dobu 6 mesiacov za každý bežný rok trvania Zmluvy (s výnimkou predplatených služieb), ak to nie je v rozpore so Zmluvou, a to za podmienok špecifikovaných v Zmluve, Cenníku alebo Osobitných podmienkach. V prípade akceptácie žiadosti Podnikom bude poskytovanie Služieb automaticky obnovené po uplynutí dohodnutej doby prerušenia, najneskôr však po uplynutí 6 mesiacov odo dňa prerušenia poskytovania Služieb, ak nie je dohodnuté inak.
 11. @lukas9206 Appku mas v sprave, prijemne sledovanie
 12. @slivi333 To, ze je pri logu HD, neznamena, ze HD vysielanie spustili teraz, Barrandov vysiela v HD niekolko rokov, to, ze je tam teraz HD, znamena to, ze pouzivaju uz len jeden stream. Filmy vysielaju stare jak republika, serialy to iste, jedine, ze by si rad videl Soukupa a telenakupne pasma v HD, uplne zbytocne televizie, ale to je len moj nazor.
 13. @Ladislav Valachovič Nie, nie je to možné, max 4 zariadenia na jeden účet.
 14. @stefania_h Áno, predáva sa univerzálny ovládač na všetky zariadenia.
 15. Shield je zbytocne drahy, ono to ide aj na Xiaomi boxoch, len musis mat redukciu usb/ethernet