snowman027

Člen
 • Počet príspevkov

  45
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Všetko, čo pridal snowman027

 1. Som zvedavý na odpoveď..
 2. A kto má všetky tieto stanice predplatené, aký bonus dostane?
 3. Prima MAX a prima LOVE bude dostupné aj na magio sat-e?
 4. Ahoj @Matey A na magio sat-e, niečo podobné tiež plánujete? Českým programom by sme sa tiež potesili.
 5. @Matey len kvôli tomu, že sa písalo, že je to prvá fáza rozširovania.
 6. @Matey a bude sa balík xl aj rozširovať aby mohol byť porovnatelný s balíkom xl pri magio tv?
 7. Ahoj @Matey ďakujem od 5.9. ho mám aktívny, funguje bez problémov:-)
 8. Kedy mozem prejst s balika L na XL pri magio sat-e? Konečne budem môcť sledovať kanály filmbox a aj DOQ.
 9. Je ohladne zaradenia novy sport 2 do magia niečo nove a bude aj digisport 4 HD?
 10. Ahoj @Stano76 Podľa satelitnatv.sk bude zaradený aj v iptv.
 11. Kedy zaradíte NAT GEO WILD HD do programového rastra na magio sat?
 12. Bude sa to týkať aj Magio sat, tiež by sme neboli proti Sport1HD a Sport2HD: http://www.satelitnatv.sk/2016/03/digi-pridala-do-ponuky-styri-nove-programy-z-toho-tri-sportove/
 13. Ak je to pravda, že je to začiatok ďalších zmien, tak na začiatok to nie je zlé. Už sa teším na nasledujùcu veľkú cenu F1. Zvedavý som aj na ďalšie zmeny..
 14. Bude sa pridanie Sport1 HD a Sport2 HD týkať aj zákazníkov, ktorý majú mágio sat? Bol by zážitok sledovať F1 v HD..
 15. A v blízkej dobe dôjde k rozšíreniu programového rastra na magio sat?
 16. Program AMC je dostupný aj na magio sat-e? Dvojka HD už budúci týždeň: http://www.satelitnatv.sk/2016/02/do-digi-tv-a-magio-sat-pribudne-dvojka-v-hd-kvalite-uz-buduci-tyzden/
 17. V poriadku, česke kanály nebudú, tak sa aspoň zamerajte na rozšírenie HD kanálov. Pár programov a 3 eurá, že sa to nehanbíte dať na Vašu stránku. Naozaj sa treba poobzerať po konkurencií. A Ligu majstrov a anglickú ligu prestanem pozerať, výsledky pozriem na internete..
 18. A formou testu by sa nedali zaradiť česke televízne stanice tak ako novu atď...?
 19. Z telekomu by mohli ísť na zácvik ku konkurencii, možno by sa naučili ako treba pridať tie tv stanice ktore platiaci zákazníci si želajú. Boli by sme radi aj za tv stanice na konci zoznamu.. A ešte otázka na adminov: čo sa plánuje za ušetrene peniaze z kapacity na amos-e? Možno nám znížia ceny za využívanie ich služieb..
 20.   Freesat: ČT1, ČT2, Prima family, Prima Cool, Prima Zoom, Prima Love, TV NOVA, TV Barrandov, ČT24, ČT Sport, Nova Cinema Skylink: Takmer všetky české programy UPC: Všetky televízie ČT, Novy, Primy, Barandov atď.. Digi Sk: Čt1, Čt2, Čt24, Prima, Prima Cool, Nova, Nova Cinema, Smíchov, Telka, Fanda, Prima Love, Prima Zoom, ČT sport HD, TV Barrandov, Barrandov Plus, Kino Barrandov, ČT:D/art a Óčko. V HD bude aj Nova HD. Satro sat: ČT1 (SD/HD), ČT2 (SD/HD), ČT24 (SD), ČT Sport (SD/HD), ČT:D/ČT art, Nova, Nova Cinema, Fanda, Telka, Smíchov, Prima (SD/HD), Prima Cool (SD/HD), Prima Love, Prima Zoom, TV Barrandov (SD/HD), Kino Barrandov (SD/HD), Barrandov Plus (SD/HD), Barrandov Muzika, Kino Svět, Šlágr TV, regionálnitelevize.cz, Óčko, Retro, Rebel, Pohoda-Relax, TV Noe   A nakoniec Magio sat: ČT1, ČT2, ČT24, Prima, Prima Cool, Nova, Nova Cinema   Ani jedn z operátorov sa nebojí pokuty za šírenie CZ programov, ale telekom... Veď posledná medializovaná pokuta za šírenie cz programov bola asi pre UPC a to 1000 eur.. Zmení sa to v blízkej dobe???      
 21. Zmenilo sa niečo ohľadom českých programov na magio sat, alebo máme prejst k digi tv?
 22. Českę
 23. Ďalšia lastovička prima cool a nova sport 1 s novej frekvencie a v mpeg 4.. a ďalšie???
 24. Bolo to myslene v priebehu 1-2 mesiacov:-D alebo v skutočnosti v priebehu budúceho roku možno a mi ovečky pekne plaťme za kvalitnú sd mazanicu..
 25. Už beží druhý týždeň od príspovku p. Bónu, ale zatiaľ žiadna zmena.. okrem joj cinema.