Vladimir Tencer

Člen
 • Počet príspevkov

  26
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Všetko, čo pridal Vladimir Tencer

 1. N E K U P U J T E si mobil od Telekom.sk! Prerátajte si koľko za mobil zaplatíte v Telekome a koľko stojí v bežných obchodoch ! Väčšina mobilov sa dá kúpiť v e-shopo ch,či v kamenných obchodoch o pár desiatok eur lacnejšie!Je to hanba ,že operátor ich predáva za také sumy,čo by skôr malo byť opačne,predávať ich za symbolickú cenu!
 2. Na stanici NOVA INTERNAIONAL,aj HD verzia som zaregistroval,že vypadlo programovové menu,takže sa z kanála nedá nahrávať.Je to opatrenie operátora alebo stanice? Je to ale pekná HANBA,že nemáme nárok vedieť,čo kedy vysiela.Myslím,že by stanica mohla zmiznúť s ponuky celkom!
 3. Mam magio-internet VDSL s rychlosťou pripojenia 30Mbps,router ADB W3212.Po kábli je rychlosť bez problémov dosahuje deklarovanú rýchlosť,ba aj čosi viac,no cez sieť wifi nie,rýchlosť kolíše a dosahuje niečo cez polovičnú rýchlosť.Málokedy dosiahne požadovanú rýchlosť. Skúšal som reštart,diaľkové nastavenie operátorom,aj zmenu kanálu vysielania ,aby sa sieť nerušila so susednou,no nepomohlo,ba vyskúšal som aj iný router,taký istý model,no bezvýsledne.Poradí niekto?
 4. chlapi.....nemém problém s pokrytím signálom,to je OK,po celom byte,no problém je kolísanie rýchlosti v sieti wifi,nepomohli ani uvedené rady
 5. mám samsung s4 a tiež bez zapnutých dát.služieb MMS neprijme!
 6. sila signálu je dobrá ,len rýchlosť nedosahuje takú ,ako po kábli
 7. Zľava na mobilnú službu, čím viac tým viac, pre každého člena Happy
 8. Prečo magio nepodporuje  HBBTV  z  RTVS a   ČT?
 9. Tak ja mám ten problém v noteboku...najrv prestal fungovať v opere odkazovalo na firefox a už nefunguje ani tam...odkazuje stiahnuť pluing....no bez výsledného efektu
 10. pár dní...možno týždňov som na stránke telkáč sk nebol no zistil som,že naprogramovať si nahratie programu už nefunguje...ba ani pozeranie programov cez magio GO mi nejde a používam prehliadač OPERA...I iba cez FIREFOX...máte niekto taký problém?
 11. 38.0.2220.31
 12. Poprosím odpoved, keď mám záujem aby som fungoval na dva set top boxy ,musím si ho len prenajať od Telekomu ,alebo existuje aj možnosť   kúpiť druhý box napr. na inzerat  a tým sa vyhnúť platbe za prenájom.Bude mi fungovať aj bez požiadania o aktivaciu služby?
 13. stalo sa bezúspešne ....odporučili ma na stránku telkáč.sk....no odpovede som sa od nich nedočkal
 14. Neviem ,či mám  tento problem len ja ,ale nejde mi naprogramovť nahratie programu zo staníc BARRANDOV.PRIMA COOOL,PRIMA LOVE,PRIMA ZOOM,FANDA,SMICHOV zo stránky telkáč.sk,nedá mi vôbec ponuku NAHRAŤ NA MAGIO?  Ostatné fungujú.
 15. Telekom si neváži zákazníkov,už tým že nedokáže ani odpovedať na ich pripomienky prosby a o programoch.....? Zaujíma ma načo vôbec založili toto fórum,aby sme si my zákazníci medzi sebou písali,akí sme nespokojní?No keď Vám končí viazanosť na nejaký program ,to Vás začnú bombardovať telefonátmi a sľubujú...sľubujú.A vtedy sa  netreba dať prehovoriť a skúsiť  operátora ,ktorý si zákazníka váži a tak budem uvažovať aj ja
 16. STE nás potešili! Ďakujem za všetkých z platformy IPTV!
 17. Tie fungujú....
 18. Po preinštalovaní počítača  na windows 10  sa mi nefunguje pošta -nejde obnoviť účet @mail.t-com.sk.
 19. TO BY TO TAM MUSELO BYŤ V TOM MENU ,ALE NIE JE
 20. V rámci akcie Leto s Magio TV márne hľadám v videopožičovni ponuku 20 filmov zadarmo.Musel som pracne dať do vyhľadávania LETO S MAGIO a až potom sa mi objavili ponúknuté filmy. A musel som si ich dať medzi OBLUBENE nahravky aby sa k nim jednoducho dostal hociktorý člen rodiny.Škoda ,že tak dobrá ponuka od MAGIA nie je dotiahnutá až do konca!
 21. funguje
 22. len .čo pridem domov!  
 23. program Viasat Nature mal byťsprístupnený už 10.12.2014  no ani dnes ešte nieje !
 24. Ďakujém!
 25. na magio-sat sú sprístupnené -teda voľne sledovateľné všetky stanice okrem HBO do konca decembra,nechystate niečo aj v magio-kábel?