Vladimir Tencer

Člen
 • Počet príspevkov

  26
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Príspevky odoslal/-a Vladimir Tencer


 1.  

  Chcem sa spytať prečo uvás mate take drahe jednorazove ceny keď  si zoberiem paušal Ano M tak napr za telefon huawei p20 lite zaplatim jednorazovo 99€ čo je pre mňa veľa mne sa skôr zda že pri paušale Ano M za telefon viac preplatim dvojnásobok ceny čo ma najviac štve že pri drahšom paušale mate za daný telefon poplatok 1€ čo je nezmyselné veď konkurencia dáva k paušalu jednorazovy poplatok ku všetkym telefonom 2€ a je jedno aký paušal mám.

  N E  K U P U J T E  si mobil  od Telekom.sk! Prerátajte si koľko za mobil zaplatíte v Telekome  a koľko stojí v bežných obchodoch ! Väčšina mobilov sa dá kúpiť v e-shopo

  ch,či v kamenných obchodoch o pár desiatok eur lacnejšie!Je to hanba ,že  operátor ich predáva za také sumy,čo by skôr malo byť opačne,predávať ich za symbolickú cenu!

  odpoveď sa páči : 1 osobe

 2. Na stanici NOVA INTERNAIONAL,aj HD verzia som zaregistroval,že vypadlo programovové menu,takže sa z kanála nedá nahrávať.Je to opatrenie operátora alebo stanice? Je to ale pekná HANBA,že nemáme nárok vedieť,čo kedy vysiela.Myslím,že by stanica mohla zmiznúť s ponuky celkom!

  odpoveď sa páči : 1 osobe

 3. Mam magio-internet VDSL s rychlosťou pripojenia 30Mbps,router ADB W3212.Po kábli je rychlosť bez problémov dosahuje deklarovanú rýchlosť,ba aj čosi viac,no cez sieť wifi  nie,rýchlosť kolíše a dosahuje niečo cez polovičnú rýchlosť.Málokedy dosiahne požadovanú rýchlosť. Skúšal som reštart,diaľkové nastavenie operátorom,aj zmenu kanálu vysielania ,aby sa sieť nerušila so susednou,no nepomohlo,ba vyskúšal som aj iný router,taký istý model,no bezvýsledne.Poradí niekto?


 4. pár dní...možno týždňov som na stránke telkáč sk nebol no zistil som,že naprogramovať si nahratie programu už nefunguje...ba ani pozeranie programov cez  magio GO mi nejde a používam prehliadač OPERA...I iba cez  FIREFOX...máte niekto taký problém?


 5. Poprosím odpoved, keď mám záujem aby som fungoval na dva set top boxy ,musím si ho len prenajať od Telekomu ,alebo existuje aj možnosť   kúpiť druhý box napr. na inzerat  a tým sa vyhnúť platbe za prenájom.Bude mi fungovať aj bez požiadania o aktivaciu služby?


 6. Telekom si neváži zákazníkov,už tým že nedokáže ani odpovedať na ich pripomienky prosby a o programoch.....? Zaujíma ma načo vôbec založili toto fórum,aby sme si my zákazníci medzi sebou písali,akí sme nespokojní?No keď Vám končí viazanosť na nejaký program ,to Vás začnú bombardovať telefonátmi a sľubujú...sľubujú.A vtedy sa  netreba dať prehovoriť a skúsiť  operátora ,ktorý si zákazníka váži a tak budem uvažovať aj ja

  odpoveď sa páči : 1 osobe

 7. V rámci akcie Leto s Magio TV márne hľadám v videopožičovni ponuku 20 filmov zadarmo.Musel som pracne dať do vyhľadávania LETO S MAGIO a až potom sa mi objavili ponúknuté filmy. A musel som si ich dať medzi OBLUBENE nahravky aby sa k nim jednoducho dostal hociktorý člen rodiny.Škoda ,že tak dobrá ponuka od MAGIA nie je dotiahnutá až do konca!