roman381

Člen
 • Počet príspevkov

  3
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

0 Neutrálna

O roman381

 • Hodnosť:
  Čestný člen
 1. S internetom mám aktivovanú aj službu pevnej linky, takže ponechám Speedport ako bridge a Vigor ako router. Aj keď to nie je podľa mojich predstáv, funguje je to a ako sa tu už spomínalo zariadenie od Telekomu je aspoň zdanlivá ochrana pre moju LAN. Ďakujem za rady. Téma uzavretá.
 2. Ďakujem za odpovede. Vigor 2860Vn-plus router som mal vyskúšaný na iných miestach, kde bol VDSL Telekom a všade fungoval klasickým spôsosbom. Na tomto súčasnom mieste nefunguje. Dnes mi Telekom prepol linku do bridge a rozchodil som to tak ako popisuje lubos822, ale predstavoval som si to tak, že budem používať iba Vigor. Nemôže byť problém na strane Telekomu (ústredne)? Alebo je možnosť, aby vigor bol detekovaný ako HAG zariadenie Telekomu?
 3. Zdravím, vlastním router Vigor 2860Vn-plus, ktorý funguje bez problémov s VDSL linkou v meste. Potrebujem ho však zapojiť na inom mieste (obec - takisto VDSL), kde sa mi to nedarí ani po použití rôznych nastavení. Vie niekto poradiť, či je chyba u mňa alebo su na týchto rôznych miestach iné typy ústrední a tento Vigor nerozchdím? Na oboch miestach fungujú bez problémov Speedport routre od Telekomu. Ďakujem za odpovede.