grito35156

Člen
 • Počet príspevkov

  5
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

0 Neutrálna

O grito35156

 • Hodnosť:
  Master člen
 1. Ano som si istý na 1000% suseda povyše majú taký istý internet( magio L) a máme všetko to iste. Im ani raz nevypadol ja čakám každý večer a každý deň vždy keď idem niečo robiť musím tu wifi reštartovať. Sestra býva jeden dom nižšie tak tiež im všetko ide bez problému. Vďaka bohu že niesom jediný. Už 3 mesiace mám každodenne výpadky siete. Vypadne na cca 7-8 hodín mágio tv a internet ide na packet loss. Pár krát dokonca packet choke. Hry, videá, stránky úplne všetko. Virtuálna asistentka vidí že internet ide plnou rýchlosťou ( Máme magio internet L) kde je minimálna rýchlosť sľúbené 6mb ale ja fungujem na 4mb aj to len v noci. Rýchlosť odosielania nesiaha ani 1mb. Dnes keď som zavolal nechali ma čakať 44minut a nic z toho. Potom mi zložili a prišla SMS je zavolá technik. Nic z toho. Posledný týždeň je to najhoršie cez deň človek nepošle ani mail nie to ešte niečo pozrieť. Už rozmýšľam že podám sťažnosť a odstúpim od zmluvy za nedodržanie sľúbených veci ktoré sú na papieri. Ano som si istý na 1000% suseda povyše majú taký istý internet( magio L) a máme všetko to iste. Im ani raz nevypadol ja čakám každý večer a každý deň vždy keď idem niečo robiť musím tu wifi reštartovať. Sestra býva jeden dom nižšie tak tiež im všetko ide bez problému.
 2. Nie ste sám. Ja mám sľúbenú 60mb a nedostanem sa ani na 30mb stále okolo 23mb aj o 4 ráno. Posledné tri mesiace vždy od 18-23 ide na max 12mb sťahovanie a odosielanie 2.2mb. Mám pocit že sami znižujú aby mohli pripojiť ďalších.
 3. Vďaka bohu že niesom jediný. Už 3 mesiace mám každodenne výpadky siete. Vypadne na cca 7-8 hodín mágio tv a internet ide na packet loss. Pár krát dokonca packet choke. Hry, videá, stránky úplne všetko. Virtuálna asistentka vidí že internet ide plnou rýchlosťou ( Máme magio internet L) kde je minimálna rýchlosť sľúbené 6mb ale ja fungujem na 4mb aj to len v noci. Rýchlosť odosielania nesiaha ani 1mb. Dnes keď som zavolal nechali ma čakať 44minut a nic z toho. Potom mi zložili a prišla SMS je zavolá technik. Nic z toho. Posledný týždeň je to najhoršie cez deň človek nepošle ani mail nie to ešte niečo pozrieť. Už rozmýšľam že podám sťažnosť a odstúpim od zmluvy za nedodržanie sľúbených veci ktoré sú na papieri.
 4. Dobrý je plánovaná výstavba optického internetu v Liptovských Sliačoch? Konkterne na ulici Jozefa Hanulu?