Karpo1121

Člen
 • Počet príspevkov

  10
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

0 Neutrálna

O Karpo1121

 • Hodnosť:
  Asistent
 1. Vy neriesite novú stavbu, robíte upgrade existujúcej. Preto sa aj menil zákonaby sa to urychlilo. Ťarchy aj na súkromných pozemkoch už sú. Stĺpy sú najmenší problém, lebo potiahnuť optiku na existujúce Stĺpy je úplne najmenej. Z vašej strany ide len o výhovorky. Videl som projekt všetko je schválené, len treba začať. Ale vám je jednoduchšie a lacnejsie upgradovat siete v meste v panelákoch a potom sa chváliť aké rýchlosti ponúkate. Len aby ste držali krok s konkurenciou a mohli tvoriť "fancy" reklamy do tv.
 2. To snáď nemyslíte vážne. Takého dodávateľa by som poslal do teplých krajín. A ako si ten váš geniálny dodávateľ zmenil termín realizácie a ukončenia?
 3. Už tu máme nový rok a ani meter zeme nebol vykopany v našej obci. Takže koniec roka nevyšiel. Nejaké iné bájky sa nenájdu?
 4. Ďakujem za info
 5. Vešteckú guľu? Snáď vy rozširujete vlastnú sieť nie? Kto by mal vedieť termín presnejšie ak nie vy????
 6. Takže vyzerá to takto
 7. Takže vyzerá to takto
 8. Tiež ma to zaujíma. Mal som vdsl 30/3 a fungovali, dokonca som dosahoval 32/4. Potom akože zvýšili na 40/4 a odvtedy som dosiahol max 24/5. Ale po viacerých reklamaciach múdre hlavy od telekomunistov usúdili, že chyba je u mňa. Ani raz som nedosiahol rýchlosť pripojenia ktorú si platím.
 9. Dobrý deň. V našej obci sa plánuje výstavba optiky. Už minulý rok v septembri mi bolo povedané na infolinke aj pobočke že optika bude do 3 mesiacov, lebo som sa sťažoval na rýchlosť vdsl. A stále nič. Aj plánujete začať alebo nás budete zavádzať ďalších 10 rokov? Vdsl od vás je katastrofa, dosahujeme polovičné rýchlosti!!! A prosím vás o presnú odpoveď a nie, že do 3 mesiacov alebo nad 100 dní ako som tu už videl v niektorých odpovediach!!!!