DonLukas

Člen
 • Počet príspevkov

  7
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Všetko, čo pridal DonLukas

 1. Až sa rozum zastavuje koľko roznych odpovedi čovek dostane od operátorov Telekomu. Chcel som vedieť, či mám možnosť pridania ďalšieho tretieho prístupu do Magio Go. Prvý operátor mi povedal že nie, lebo mam benefit. Ja na to, že nie, lebo benefit je len pre 1 zariadenie. Po overení zákaznika sa ospravedlnila, že benefit nemam, lebo kedže využivam Magio internet L a trlrvizuu L, mam narok az na 4 zariadenia smart tv.. Druhy den volam že si to chcem aktivovať. Operator mi hocori ze nemam narok lebo mam benefit, mozem pridať len 1 zariadenie ale aj to len magio box, nie cez app cez smart tv. Tretí operator zas prišiel na to, ze všetko sa da, aktivuje mi treti pristup. Po 10min volal späť ze neda sa, že len box.. tak brat ho objednal. Nedalo mi to a zisťoval som si to v online chat. Tam mi povedala,ze všetko sa da, netreba box, pripojiť sa da na každom zariadeni, nemusi to byt tablet ani mobil, ide mi to aktivovat. Zistila ze nedavno prebiehla bratova objednavka a nema kompetencie objednavku zrušit. Ozve sa kolegini a ta ma bude kontaktovať... do dnes nič... Hotove kocurkovo.. kolko operatorov, tolko odpovedi. A podla mna nelogicka vec, davat box tam, kde je smart tv a da sa pripojit cez aplikaciu. Zbytočne ďalšie kable.. Momentalne využivam 2x tv.. Jeden smart tv, druhy cez magio box.
 2. Je to uplne nezmiselne a nelogicke. Ďalšie kable, dalšie dialkove, dalšie zariadenie co zavadzia.... Neviem no, neakym sposobom mi to doma beži na 3 tv (2x smart + 1x box) ... najprv sa nedalo a uz sa da zrazu.
 3. Zdravim, ano stoji to 2e naviac.. Treba volať znova, prepoji vas na ineho operatora. Čo operator, to ina odpoveď. Aj 2-3x.. Podľa mňa sami nevedia čo a ako ponúkaju. U jedneho sa da, u druheho už nie.
 4. A je zaujimave že po XY telefonate do Telekomu, mi poslali Magio box..aktivovali pristup a teraz mi ide 3 zariadenie (smart tv) cez app a box mam v krabici... Zrazu sa da.....
 5. No šak a prečo mi rovno telekom nenainštaluje 5Ghz router, taký ktorý potiahne vyššiu rýchlosť ako 50mbit ??
 6. Fakt že trapne.. Kupim si balik L s rychlosťou 250mbit,,,, a oni daju zakaznikovy router obmedzený na 50mbit.... ??
 7. Zdravim, nedavno mi zriadili opticky intrrnet L 250Mbit. No na wifi nameram len 50Mbit. Je to v poriadku, alebo je niekde zrada?