Ladislav_p

Člen
  • Počet príspevkov

    4
  • Dátum registrácie

  • Posledná návšteva

Všetko, čo pridal Ladislav_p

  1. Zdravím, Čerešňová ul. (ktorá sa mimochodom ani nenachádza v pláne pokrytia), je na tom podobne. V decembri to bude už rok čo nám pred oknami domu vytŕča kábel a pritom infolinka a technici tvrdia, že optický internet sa v danej lokalite neplánuje.
  2. Zdravím, chcel by som sa opýtať ohľadne výstavby optickej siete v Nových Zámkoch. Aktuálny stav je taký, že optický kábel (na Čerešňovej ul) nám už “trčí” priamo pred domom. Avšak nie sú spojené v stĺpikoch. Otázka znie - kedy sa plánuje dokončenie optiky? PS: Ulica Čerešňová pôvodne ani nebola v projekte, opt. káble sa nakoniec natiahli na jej časť. PS2: keď som sa pred mesiacom cca pýtal na infolinke, vyjadrenie k podnetu mi poslali na mail s tým, že v našej lokalite zatiaľ neplánujú rozšíriť fixné pokrytie. Ďakujem za odpoveď.
  3. Dobrý deň, Podľa dokumentu telekom.sk/docs/updates/ins/Zoznam_planovanych_lokalit.xlsx, som Čerešňovú ulicu nenašiel (nebola v zahrnutá v projekte/napriek tomu sa ale vybudovala). Našiel som ale všetky okolité ulice, na ktorých sa rovnako budovala a pri nich figuruje dátum do 31.8.2021. Je možnosť, že dokončenie na Čerešňovej ulici bude tiež v tom termíne? Ďakujem za odpoveď!
  4. Zdravím, ako to vyzerá? :-)