Ladislav_p

Člen
 • Počet príspevkov

  4
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

0 Neutrálna

O Ladislav_p

 • Hodnosť:
  Master člen
 1. Zdravím, Čerešňová ul. (ktorá sa mimochodom ani nenachádza v pláne pokrytia), je na tom podobne. V decembri to bude už rok čo nám pred oknami domu vytŕča kábel a pritom infolinka a technici tvrdia, že optický internet sa v danej lokalite neplánuje.
 2. Dobrý deň, Podľa dokumentu telekom.sk/docs/updates/ins/Zoznam_planovanych_lokalit.xlsx, som Čerešňovú ulicu nenašiel (nebola v zahrnutá v projekte/napriek tomu sa ale vybudovala). Našiel som ale všetky okolité ulice, na ktorých sa rovnako budovala a pri nich figuruje dátum do 31.8.2021. Je možnosť, že dokončenie na Čerešňovej ulici bude tiež v tom termíne? Ďakujem za odpoveď!
 3. Zdravím, ako to vyzerá? :-)
 4. Zdravím, chcel by som sa opýtať ohľadne výstavby optickej siete v Nových Zámkoch. Aktuálny stav je taký, že optický kábel (na Čerešňovej ul) nám už “trčí” priamo pred domom. Avšak nie sú spojené v stĺpikoch. Otázka znie - kedy sa plánuje dokončenie optiky? PS: Ulica Čerešňová pôvodne ani nebola v projekte, opt. káble sa nakoniec natiahli na jej časť. PS2: keď som sa pred mesiacom cca pýtal na infolinke, vyjadrenie k podnetu mi poslali na mail s tým, že v našej lokalite zatiaľ neplánujú rozšíriť fixné pokrytie. Ďakujem za odpoveď.