Mino150

Člen
 • Počet príspevkov

  4
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

0 Neutrálna

O Mino150

 • Hodnosť:
  Master člen
 1. Toto píšu na TouchIT : "Doplnené: Existujúci zákazníci môžu prejsť na nové portfólio, v prípade záujmu, aj počas viazanosti. Zmena nebude realizovaná automaticky, takže v prípade záujmu stačí kontaktovať Telekom telefonicky (0800 123 456) alebo navštíviť akékoľvek Telekom Centrum."
 2. Dnes som volal na info Telekomu a povedali že treba zavolať až tento štvrtok, keď to bude oficiálne, a všetko sa dá vybaviť cez infolinku a bude to formou dodatku k zmluve. A tá slečna povedala, že nenašla nič čo by bránilo prejsť z aktuálneho optického internetu na nový OptikNET. Ale podľa odpovedí bolo poznať, že má málo info. Dosť čudné akcia začína o 2 dni a na infolinke majú minimum informácií. Info o Magente : https://www.telekom.sk/magenta1/ https://touchit.sk/co-je-to-magenta-1-skupina/349455
 3. Možno dodatok k zmluve a možno bude treba uzatvoriť úplne novú zmluvu. Pred pár mesiacmi sme prešli z metaliky na optiku --250/25. Uzatvorili sme novú zmluvu lebo to bola nová služba. A tento OptikNet je tiež niečo nové čo Telekom nemal v ponuke. Počkám nejaký týždeň a zavolám na infolinku lebo tiež máme Magentu a ten Ideál 500/100 za +1€ sa fakt oplatí najviac.
 4. Dobrý deň, u nás pravdepodobne na celom sídlisku vybudovali optický internet a zaujímalo by ma odkedy sa bude dať naň pripojiť. A tiež by som chcel vedieť rýchlosť optiky, či to bude Magio internet L (RÝCHLOSŤ 250/25 Mb/s) alebo aj Magio internet XL (RÝCHLOSŤ 600/60 Mb/s). Ide o adresu Rajec, Jabloňová 194/2. Ďakujem za odpoveď.