PatrikSeba

Člen
 • Počet príspevkov

  3
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

0 Neutrálna

O PatrikSeba

 • Hodnosť:
  Čestný člen
 1. Dobrý deň, rád by som sa informoval kto buduje optickú sieť v obci Tomášov na Okružnej ulici? Viem že je to subdodávka ktorá na tom pracuje ale či sa buduje optická sieť pre Telekom? A ak áno kedy sa plánuje spustenie resp. ukončenie prác? Ďakujem za odpoveď 😊
 2. Dobrý deň, chcel by so sa informovať či je plánovaná výstavba optiky v obci Sedliská a ak áno kedy začnú približne výkopové práce a realizácia potrubí? Ďakujem za opoveď.
 3. Dobrý deň, chcel by som sa informovať potreboval by som preložiť optický box do ktorého idú 3 ks chráničky jeden je prívod optiky do boxu a dva ks sú prívody do dvoch domov. optický box sa nachádza na súkromnom pozemku a bráni mi to pri vjazde na pozemok motorovým vozidlom. Optický box potrebujem preložiť len o približne 50cm keď, že sa nachádza vo vjazde na pozemok a zároveň 20 cm od plynového potrubia. Bude ma to stáť majland prekládka toho boxu? Má s tým niekto skúsenosť? Sused má taký box a má to vložené v chodníku o tých 50cm ďalej od predchádzajúceho miesta. Musím si prekládku zaplatiť sám alebo to ide na triko T-comu? Vopred ďakujem za zmysluplné odpovede.