mostan

Člen
 • Počet príspevkov

  6
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

1 Neutrálna

O mostan

 • Hodnosť:
  Master člen
 1. No teraz mi vyskočilo v tej tabuľke že termín je 30.09.2021, prečo to Telekom stále posúva? Ak je to možné prosím o odpoveď na otázku ako je možné že mám podpísnaú zmluvu a termín sa neustále posúva? Ide o tri domy na ulici, kde už od 022021 beží optika v ostatných domoch. Kde je problém? Dá sa to nejako urýchliť? Príde mi to ako veľmi nefér, najskôr nasľubujete, že to bude vtedy a vtedy - po podpise zmluvy mi Telekom potvrdil že do dvoch týždňov budem zapojený (zmluva podpísana 19.2.!!!), že príde technik zapojiť dom, tak som dale výpoveď starému poskytovateľovi a teraz sme bez internetu a plátame to cez 4G sieť. Je to fakt neseriózne správanie!!!! Na koho sa mám obrátiť aby si Telekom plnil svoj záväzok?
 2. Dobrý deň, na odkaze nižšie je k dnešnému dátumu forecastované ukončenie k 30.6., je zmenené z pôvodného termínu k 30.4.. Aký je teda reálny termín? 30.4. alebo 30.6. https://www.telekom.sk/docs/updates/ins/Zoznam_planovanych_lokalit.xlsx Potrebovali by sme to skutočne presnejšie vedieť kvôli výpovedi stávajúcemu operátorovi, deti sa učia dištančne tak nemôžeme zostať bez internetu. Rovnako ako som uvádzal vyššie nerozumiem, prečo Telekom podpísal zmluvu kde sa mi zaviazal, že do 30 dní od podpisu ma pripojí a k dnešnému dňu pripojený nie som. Zmluva bola podpísaná 19.2.2021 Dá sa to urýchliť? Rozumiem, že existuje projektant, ktorý dané veci riadi ale fakt nerozumiem na čom to stojí, keďže podľa technikov je všetko ok, len treba pripojiť dom, teda niekto sem musí prísť a pripojiť dom. Ďakujem za odpoveď. Pekný deň.
 3. ďakujem za odpoveď. M.
 4. Inak, už tu bol aj človek s Telekomu, ktorým sa podpísala zmluva (elektronicky) rovnako už volali aj z telekomu pre potvrdenie zmluvy a informovali, že do dvoch týždňov bude zriadené pripojenie domu. Konkrétne ide o dom Záhradná 793/17. Toto sa udialo 19.2.! A doteraz nie je nič pripojené. Príde mi to divné, zmluvu mám, ale nemám službu.
 5. Ide o rodinne domy, áno stlpiky už sú spravené a je tam v stĺpikoch aj optika, rovnako na pozemku je dotiahnutá chránička na oprtiku. Všetky domy na tejto ulici už sú pripojené, len tie tru dopy súpisné číslo 17, 19 a 21 nie sú pripojené.
 6. Dobrý deň, chcel by som sa opýtať kedy presne bude zriadená optika na Záhradná 17, 19 a 21 v Moste pri Bratislave? Všetky domy na tejto ulici už majú optiku zriadenú len tieto tri domy nie aj keď sa zdá byť všetko pripravené. Aký je tam problém? Podľa posledného info to malo byť ku koncu Marca ale bolo to predĺžené do konca Júna. Podali sme výpoveď starým poskytovateľom a teraz nevieme kedy budeme skutočne pripojený. Ostatné časti ulice už fungujú. Je to možné urýchliť? Ďakujem. Mostan