KVLSVK

Člen
  • Počet príspevkov

    3
  • Dátum registrácie

  • Posledná návšteva

Všetko, čo pridal KVLSVK

  1. Dobrý deň. Adresa je Starý jarok 54 Spišské Podhradie 05304 ale internet a zmluva je na Komenského 54 čo je dom oproti (je to chaos ja viem ale tak sú číslovane domy a ulice) to je ten problém čo som spomínal vyššie prečo som bol bez internetu. Bohužiaľ na mojej ulici bolo pravdepodobne mnoho neplatičov a preto ako som sa dozvedel zo zákazníckej linky bola pridaná na black list celá ulica. Keďže nemôžem ostať bez internetu museli sme to takto vyriešiť.
  2. Dobrý deň. Chcem sa opýtať či vieme zistiť kedy bude v meste Spišské Podhradie psč:05304 plne zriadený optický internet. Ako viem okolité dediny už postupne do optiky boli zapojené a toho roku údajne by mal biť optický internet zriadený aj v našom meste. Mali by biť potiahnuté optické káble po stĺpoch. Pýtam sa z dôvodu toho že my prišlo upozornenie na ukončenie viazanosti terajšieho internetu od Telekomu. Je možnosť prejsť na vyšší program ako mám teraz ale ponuka je na VDSL 40Mb za 15.90eur pritom optika je v rovnakej cene ale s rýchlosťou 250Mb. Nerád by som podpísal zmluvu a zistil že ak by som mesiac, dva počkal mohol som mať rýchlejší internet za rovnakú cenu.
  3. No s tým prechádzaním v telekome na služby nemám dobre skúsenosti. Pri jednom takomto prechádzaní som ostal viac ako pol roka bez internetu. Chcem to mať na sto percent isté a preto počkám ako sa to vyvinie s tou optikou.