juraj1234

Člen
  • Počet príspevkov

    4
  • Dátum registrácie

  • Posledná návšteva

Všetko, čo pridal juraj1234

  1. Dobrý deň, chcel by som sa spýtať ci je plánované aspoň v najbližších pár rokoch budovanie optickej siete v Trnave na Kalinčiakovej ulici. Mám totiž pocit ze už nieje dedina kde by nebola optická sieť, no krajské mesto je stále závislé na VDSL s vypadkami a rýchlosťou <30Mbit. Vopred ďakujem za odpoveď.
  2. @andrej012@informovanost Neviem nakoľko je možné veriť stránke porovnavacinternetu.sk, ale podľa stránky samotného providera airnet, poskytujú v celej Trnave iba služby vzduchom s pomalými rýchlosťami. V každom prípade ďakujem vám všetkým za odpovede.
  3. @Mirko V tom mate zrejme pravdu, bohužiaľ priority nášho mesta sú vybudovať cyklochodnik kde sa len dá (kľudne aj na úkor zdravého rozumu). A všetko ostatné ide bokom. @andrej012 veľmi by ma zaujímalo kto ho poskytuje, pretože posledných minimálne 20 rokov sa pred naším domom žiadny kábel nekopal. To ze je dostupný na jednej adrese z celej ulice ešte neznamená, ze ho mame dostupný všetci.
  4. Dobrý deň, Ďakujem pekne za odpoveď. Teší ma že Telekom myslí na svojich zákazníkov vo väčších mestách... Keby aspoň v týchto miestach existovala ako náhrada ponuka 4g internetu za rovnaké ceny a bez obmedzeni.