Alex___

Člen
 • Počet príspevkov

  7
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

0 Neutrálna

O Alex___

 • Hodnosť:
  Master člen
 1. magio M by malo byť cez pevnú linku internet cez kábel
 2. cca 1-2 týždne dozadu sa niečo asi stalo ale náš internet sa stal absolútne nepoužiteľný... beží cca na 400-700 ms priemerne raz za čas to vystrelí na 1300-1500. Keby že Telekom nedá zadarmo neobmedzené dáta, neviem ako by som v týchto veciach fungoval, PC je nepoužiteľný. Niekto nejaká rada/pomoc?
 3. Plánujú sa v blízkej dobe upgradovať servery? Od nového roku náš internet funguje na princípe takom, že automaticky ako sa na sieť pripoja 2 využívané zariadenia, internet je 2 korunový. Internet je cez pevnú linku.
 4. Dobrý Deň, chcel by som sa opýtať či je v danej chvíli nejaký technický problém. internet za ktorý platíme je asi 5 eurový. Sám o sebe je jakš tak v poriadku ale hneď ako sa na internet pripoji viac ako 1 zariariadenie internet je nepoužitelný. Internet sme skúšali aj upgradovať ale u nás na dedine nám káble viac neutiahnu. Aj naúriek tomu je internét velmi slabý a dostávame výrazne slabší internet ako by sme mali mať.
 5. Zdravím... pred 3 týždňami som zaznamenal výrazné spomalenie môjho internetu. Počas hrania som mával obyčajne 20-40 ms, no teraz to je 100-150 a občas to vyskočí aj na 1500. Chcel by som sa spýtať čo mám s týmto robiť alebo ako postupovať. Dopredu ďakujem.
 6. Pred približne 3-4 týždňami sa začal môj internet správať nejak podivne. Pri hraní sa samotný ping zvýšil na cca 90-110 a asi každé 2 minúty skáče na cca 700-900 čo sa mi doteraz netávalo. Pred tým som mával ping priemerne tých 20-35. Nejakú radu alebo pomoc prosím?