tymkobro

Člen
 • Počet príspevkov

  5
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

0 Neutrálna

O tymkobro

 • Hodnosť:
  Master člen
 1. A ešte myslíte či by pomohlo kúpiť nejaký nový router kvalitnejší ?
 2. Takú možnosť tam ani nemám a mám predvolenú 2.4GHz
 3. @filipec12 Ďakujem za vysvetlenie. Áno mám speedport+ a tiež som si niečo študoval o tých vyťažených linkách.. u nás doma je dosť ľudí napojených na wifi a myslel som si že to je problem chcel som nastaviť najvyššiu prioritu na moj pc ale túto funkciu daný router nepodporuje.. a odporúčaš mi ísť na 5GHz alebo 2.4GHz ?
 4. @Filipo21 Dakujem za tvoje vyjadrenie. Rád by som hral na ethernete ale v dome to je tak, že moc teraz nemôžem.. časom chcem natiahnuť kábel po dome ale to teraz nie je podstatné. Router mám Sercomm speedport+ a tuším, že má podporu 5GHz
 5. Zdravím. Pred nedávnom nám telekom poskytol skúšobné obdobie na balík XL VDSL (90/9). Prvý problém nastal so starým routrom keď nechcela ísť rýchlosť 90/9 ale bola také ako pred tým. V telekome nám povedali, že máme vyskúšať nový router ktorý nám dali. To sme spravili a internet čuduj sa svetu išiel tak ako mal. Tak sme rovno zobrali balík XL natrvalo a k nemu aj ten router (museli sme). Ale už dlhšiu dobu sa vyskytujú problémy typu, že pri hraní League of Legends alebo inej multiplayer hry kde je ping dosť dôležitý tak z ničoho nič začne skákať z 50ms na 200ms a podobne. Sú to občasné max 5 sekúnd trvajúce lagy ale aj to je dosť. Hrám na wifi ja viem nemal by som ale iná možnosť nieje. Na mobile sa mi stáva, že pri pozeraní videa wifi signál spadne na nulu a video sa pauzne. Stáva sa to hocikde v dome sem tam aj pri routry. Keď som mal router pred tým nikdy toto nerobil. .internetová rýchlosť bola síce nižšia ale ping stabilnejší. Na tieto skoky pomáha iba reštartovať router ale to ma nebaví 2x, 3x do dňa. Skúšal som meniť polohu routru a pod. tak isto som aj volal na podporu kde prve zistili chybu u nich keď ju opravili nič sa nezmenilo potom nezistili chybu u nich a už ma to ďalej nebaví tak skúšam šťastie tu. Predom ďakujem za normálne odpovede.