app_ttl

Člen
 • Počet príspevkov

  5
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

2 Neutrálna

O app_ttl

 • Hodnosť:
  Master člen

Nedávni návštevníci profilu

237 zobrazení profilu
 1. Je to veľká škoda je aj takáto dosť veľká obec na okraji Slovenska nazapada do nejakých tabuliek a nie je umožnené kvalitne pripojenie na net sľuby boli že do roku 2020 sa pokryje celé Slovensko 100mb internetom.No čo už ani Brusel nemá na všetkým prehľad.
 2. Dobrý deň chcem sa opýtať či sa neplánuje alebo v akej situácií je rozšírenie internetu v obci Skalité,dsl je preťažené a vzduchom je to podobné. Ďakujem s pozdravom Tomáš
 3. Škoda že nikto nedrží nariadenia EU komisie: Komisia vo svojom oznámení s názvom Digitálna agenda pre Európu pripomína, že v stratégii Európa 2020 sa zdôrazňuje, aké dôležité je zaviesť širokopásmové pripojenie z hľadiska podpory sociálneho začlenenia a konkurencieschopnosti v Únii a opätovne potvrdzuje cieľ zabezpečiť, aby do roku 2020 mali včetci Európania prístup k rýchlosti internetu nad 30 Mb/s, a aby najmenej 50 % európskych domácností využívalo internetové pripojenie s rýchlosťou viac ako 100 Mb/s.
 4. Skalité č.231 02314
 5. Dobrý deň, je tu niekto zo supportu kto môže preverit či sa planuje a v akom stave je, optika v obci Skalité? Momentálne využívam Magio internet vzduchom XL, rýchlosť pripojenia je závislá aj na počasí a iných veciach(žiaľ niekedy sa dostanem na rýchlosť 3-4 mb/s čo je katastrofálne). Dsl linka je preťažená (mal som pár rokov). Ďakujem s pozdravom Tomáš.