NesteaXD

Člen
 • Počet príspevkov

  8
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

4 Neutrálna

O NesteaXD

 • Hodnosť:
  Asistent
 1. Ďakujem Telekom. Včera vďaka veľmi milej slečne na zákazníckom centre sa podarilo vybaviť. Málo som ale vtedy ešte vedel, že dnes o 9 ráno ju už budem mať doma. Teším sa veľmi. Skutočné prekvapko. Chlapík, čo to rozváža, by sa teraz mal cítiť ako skutočný Santa Claus.
 2. Chalani, tiež som skúsil zavolať, povedala, že by mali zavolať. Čakám. Prosím držte palce, verím, že sa nám tu všetkým ujde, čo tu už týždne pri tom sedíme. Držím palce všetkým
 3. Písal som na ten kontakt, čo tu dávala Lucka, odpísali mi, že idú podľa poradia prvého zapísania a ak by nevolali, treba volať 0800 123 456. Čiže nič nové. Veď uvidíme zajtra, nabíjam mobil na 100, zvonenie maximum, budem čakať
 4. Chalani, držím palce zajtra. Verím, že všetci sa budeme už tento týždeň tešiť z nových PS5.
 5. Mňa by ešte zaujímalo, koľko tých kusov vlastne máte ? Formulár o záujem je tam do dnešného dňa, beží tam niečo cez 4 mesiace a stále prijímate nové predobjednávky.
 6. No nič tak vám poviem chlapci, asi nám neposlali sms, lebo nám idú už konzoly rovno domov na launch date
 7. Pripajam sa k Tiborovi. Registroval som sa pred mesiacmi, dokonca teraz keď ste zmenili ten text na vašej ps5 stránke, tak som tam hodil svoje číslo znova a žiadna sms mi neprišla.