anierf

Člen
 • Počet príspevkov

  8
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

1 Neutrálna

O anierf

 • Hodnosť:
  Asistent
 1. Dobrý deň, ja som si u vás zakúpila mobilný telefón Nokia 2720 4G Dual. Prosím vás, potrebovala by som poradiť, ako vypnúť prijatie hovoru po vyklapnutí. Resp. ako nastaviť prijatie hovoru stlačením tlačidla ako je napr. prijať. Ďakujem.
 2. Super, pomohlo veľmi. Dakujem velmi pekne za radu.
 3. Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, ako môžem zmeniť telefónne číslo, na ktoré mi chodieva potvrdzovacia sms správa o úhrade paušály. Ide o to, že v minulosti som bola vlastníkom 2 telefónnych čísel na paušál. Jedno je však už prenesené k inému operátorovi a napriek tomu chodieva sms správa na to číslo. Ďakujem.
 4. Och, tak to je dosť na figu, keď sťahuje aj aj, teda aj z balíka aj denných dát. V každom prípade, ďakujem za všetky informácie a tiež linky, preštudujem si to
 5. Dobru deň, ja by som sa chcela spýtať ohľadom dát v Predplatenke. Rozumiem tomu tak, že mám každý deň k dispozícii 300 MB a max, čo zaplatím, je 0,50 eur, ak čerpám dáta. Čiže tento denný balík dát je fixny, nedá sa deaktivovať, doplní sa vždy na denný limit 300 MB. Ak by som si zakúpila k tomu balík 1GB na mesiac, prípadne čerpala akciový balík na mesiac zadarmo, tak ak by som z neho minula v jeden deň 200 MB, na druhý deň mi zostáva 800+300 MB. Rozumiem tomu správne, že vždy mi najprv bude odpočítavať dáta z denného, čiže 0,50 eur vždy zaplatím? Ďakujem.
 6. Ďakujem vám za odpoveď.
 7. Aha, tak paušály HAPPY už ukončili predaj. Zaujímal by ma paušály ANO a tiež ako to je s rýchlosťou internetu pri Predplatenke.
 8. Dobrý deň, ja by som sa chcela spýtať, či po prečerpaní mobilných dát sa internet spomalí alebo si musím obnoviť dáta, teda zakúpiť nejaký balíček? Ďakujem.