T-Michal

Admin
 • Počet príspevkov

  9
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Všetko, čo pridal T-Michal

 1. Ahoj @tarcsita, aktuálne máme v ponuke aj televízor s menšou uhlopriečkou. Bližšie informácie o ňom a objednať si ho vieš cez túto stránku: https://eshop.telekom.sk/category/all-devices/list/product_listing/product/Samsung-UE50TU7092UXXH?variantId=HW3078&tariffId=RP1140&filter%5B%5D=filter.device_category%5B%5D%3DTV+a+kamery&agreementId=agreement24&instalmentId=24&deviceList=device+%2B+tariff+list+section
 2. Ahoj @Claudia-Csaba, v prípade, ak chceš pozerať nahrané programy aj na ďalších boxoch zavolaj na našu zákaznícku linku 0800 123 456, kolegovia Ti doaktivujú doplnkovú službu ( Nahrávanie na ďalší Magio Box ), ktorá Ti to umožní.
 3. Ahoj @amancius, pokiaľ máš paušál vieš si vytvoriť skupinu Magenta 1 aj Ty. Bližšie informácie o tom si vieš pozrieť na stránke: https://www.telekom.sk/magenta1/#sec-8
 4. Ahoj @Tataracik, pokiaľ máš k dispozícií prihlasovacie údaje stačí sa prostredníctvom nich prihlásiť na webe: magiogo.sk alebo cez aplikáciu a služba bude fungovať. Ak ich nemáš odporúčam kontaktovať našu zákaznícku linku 0800 123 456, kde kolegovia skontrolujú či máš Magio Go k TV aktívne, ak nie tak ti rovno zadajú objednávku na jeho pridanie a prihlasovacie údaje Ti prídu do SMS správy. Ak by si ho už mal aktívne po overení Ti poskytnú prihlasovacie meno, ktoré následne na stránke magigo.sk použi v časti prihlásenie - zabudnuté heslo, kde si vygeneruješ nové heslo a budeš vedieť službu využívať.
 5. Ahoj @christian.dancik, pri prenose čísla je na novej SIM karte dočasné číslo, kým sa prenos nedokončí. Po skončení prenosu sa toto dočasné číslo zmení na to, ktoré si zákazník prenáša.
 6. @bajankova002 , službu viete zrušiť prostredníctvom SMS, ktorú spomenul Marcel. Alebo Vám ju vedia zrušiť aj kolegovia na zákazníckej linke 0800 123 456, prípadne priamo na pobočke.
 7. Ahoj @j.hudec94 zavolaj prosím na našu zákaznícku linku 0800 123 456 a kolegovia Ti pozrú, aká by bola pokuta za predčasné ukončenie viazanosti. Prajem pekný deň Michal
 8. Pri pevnom internete (či už je to prostredníctvom metaliky alebo optiky) sa za Neverejnú dynamickú IP adresa a Verejnú dynamickú IP adresa neplatí žiaden poplatok (ani za zmenu). Je spoplatnená iba Verejná statická IP adresa (tu je mesačný alebo polročný poplatok). Aktivačný poplatok za Verejnú dynamickú IP adresu v sume 3,95€ je iba pri Magio Internete vzduchom.
 9. Ahoj @reznisek, v blízkej dobe daný mobil neplánujeme zaradiť do ponuky. Prajem pekný deň Michal