Viliam_K.

Člen
 • Počet príspevkov

  7
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

0 Neutrálna

O Viliam_K.

 • Hodnosť:
  Master člen
 1. Dobrý deň chcem sa ešte spýtať že potom načo tam je to Zadajte podnet samosprávy a keď na to kliknem mi tam dá takú tabuľku na vyplnenie podnetu ?
 2. Dobrý deň chcem sa spýtať keď chcem dať podnet na samosprávu na vybudovanie optického internetu cez Telekom mapu pokrytia tak tam mám 3 možnosti : Municipalita, Stavebný úrad a Investičné oddelenie. Neviem ktoré z uvedených mám zvoliť . Ďakujem za prípadne odpovede.
 3. @Mirko Môžem sa ešte spýtať že keď je plánovaná a nieje určený dátum tak priemerne to býva asi do roka alebo tak nejak alebo ešte dlhšie ?
 4. Ďakujem za info.
 5. Ďakujem.
 6. V tom dokumente som nenašiel svoju adresu a @Mirko mohol by si mi prosím zistiť či sa niečo neplánuje robiť na Budovateľskej ? A ešte sa chcem spýtať minule nám pred domom označovali niečo troma farbami modrou, žltou, a ešte asi bielou neviete čo to môže byť ?
 7. Dobrý večer chcel by som sa spýtať či neplánuje Telekom v blízkej alebo v nejakej budúcnosti dať rychlejší internet v Topoľčanoch na Budovateľskej ulici. Momentálne tu máme ADSL internet a ten je dosť pomalý a aj dosť vypadáva. Pred rokom niečo posielal Telekom či máme záujem. Ďakujem za prípadnú odpoveď.