richardjanac

Člen
 • Počet príspevkov

  4
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

0 Neutrálna

O richardjanac

 • Hodnosť:
  Master člen
 1. Myslíte napriamo cez https://www.magiogo.sk/ ? Práve tade mi to nefunguje. zariadenie nájdem, no zobrazenie kanálov nekorešponduje so zariadním a ani doň nejdú nahrať. Existuje iná aplikácia?
 2. Včera ste napísali : " Dobrý deň, skúsil som, tento postup nefunguje, pravdepodobne technický problém. Nahlásim to. Iný postup, bohužiaľ nie je. " Už to teda funguje?
 3. V poriadku, totiž vo wiki je to jediná možnosť. ( https://www.telekom.sk/wiki/televizia/zmena-poradia-kanalov ) Ad 2, nie je možné spraviť jednoduchú ponuku v prístroji na niekoľko typov štandartných zoradení? napríklad slovenské HD prvé a ostatné. Alebo si ich aspoň ukladať za sebou. Alebo aj pdfko tu. Nech clovek len vybera kanal a dava mu poradie. Toto poradie kanálov je naozaj peklo, neviem kto ho zoraďoval, ale je absolútne nelogické a myslím, že keď ma niekto 3 magioboxy doma tak ho porazí na každom manuálne vyklikávať poradie alebo číselne nahadzovať je práca na deň, pre niekoho kto má rád poriadok je to dôvod na vrátenie. Snáď sa Vám to podarí vyriešiť. Ďakujem.
 4. Pekný deň, prosím vás už nejakú dobu pátram ako zmeniť poradie kanálov na Magio TV. Pomocou Magio Go mi síce zariadenie MagioBox nájde, no export do zariadenia nefunguje. Okrem iného sa všeobecne presúvanie zdá bez odozvy. Či už zmena oblubenych kanalov. Alebo ich posun. Priamo v MagioTV tomuto sa chcem vyhnúť, pretože by som s tým strávil asi 2 hodiny. Nakoľko neviem efektívne nájsť ktoré programy vlastne moje magio TV má. Resp. je v tom celkom chaos, niektoré sú HD niektoré SD a niektoré dokonca HD Optik. Nasiel som sluzbu chcemtotakto.sk ale zial uz nefunguje. Prosim vie mi niekto poradit ako pri tom nestravit pol dna nakolko to budem menit na viacerích zariadeniach.