matusik484

Člen
 • Počet príspevkov

  23
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

3 Neutrálna

O matusik484

 • Hodnosť:
  Inštruktor
 1. Dakujem! Aspoň niečo no
 2. Dík za info no momentálne sme asi bielo miesto , pretože tu je iba ADSL nič viac @Filipo21 @Mirkodík moc že si podal podnet na info.
 3. Dobrý deň! Vidím že na témy "Plánuje sa optika na mojej adrese" a pod. , sa pýta veľmi veľa ľudí tak by som sa rád tiež opýtal či na mojej adrese je planované pokrytie. Pozeral som aj na mapku pokrytia a filtroval to na moju adresu a dal "Plánované pokrytie" ale tam to neukazuje zatiaľ nič. Tak či niekto náhodou nemá nejaké bližšie informácie o plánovanom pokrytí na adrese Sabinov-Orkucany ul. Višňová (čislo nebudem špecifikovať GDPR ) Vopred ďakujem!
 4. No dobre no niečo na tom bude
 5. Tak to radšej nech tie internety nechajú na Telekomu stále je to , to isté .. , 29db určite mám VDSL
 6. Ale takto Orange klame ľudí že napíše že na Vašej adrese je dostupná VDSL technólógia aj keď to v skutočnosti nie je technicky možné, a telekom s ním spolopracuje (teda zdieľa káble no teda).
 7. Ale veď ste partneri so spoločnosťou Orange tak neviem aké pravidlo pán @Soulles porušil
 8. Aha takže asi nic no Dík za tvoj čas @filipec12 +rep
 9. Aaa mám to asi, ale ktoré ? downstream ci upstream ? https://prnt.sc/te1waa
 10. Našiel som zatiaľ iba SNR v dB https://prnt.sc/tdztb9 je to toto ?
 11. Dá sa nejak zisiť aká j ta dĺžka i keď nepracuješ v Telekome ? Jediné čo ti viem povedať je že má tu skrinku na stĺpe ktorá asi rozvázdza káble alebo neviem
 12. No a je možné nahradiť DSL (linku) VDSL ?
 13. Dobrý deň Nechcel som na toto otvárať zbytočne novú tému, ale chcel by som sa poradiť či je momentálne lepšie podať žiadosť o pokrytie VDSL alebo Optiky FTTH ? Jeden pán mi písal že v aj v menšich obciach by sa mali budovať optické infraštruktúry. Ale pochybujem žeby kvôli niekoľkým podnetom začali to tu celé rozkopávať, takže myslím radšej na VDSL Vopred Ďakujem !
 14. Ešte jedna vec, čo si myslíš o tomto ? je to pravý optický alebo len "nejaký výmysel" https://prnt.sc/tc7vcy Uf ... Okej no, je to škoda že v 21. storočí to nejde viac , ale to už je trochu iné téma na rozvíjanie ... Chceli sme prejsť niekde inde ale všade LTE internet a ja s týmto nechcem nejak .... (je to obmedzené takže asi nič no) Dík za pomoc @filipec12