Dula2345

Člen
 • Počet príspevkov

  5
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

0 Neutrálna

O Dula2345

 • Hodnosť:
  Master člen
 1. Odpoveď Mirka Samuraja 14.10.2021 Dobrý deň, aktuálne platný termín dokončenia je 30.06.2022. Pozrel som si to a niekoľkokrát som to aj ja preveroval, stále mi bol uvedený iný termín. Z toho usudzujem, že pravdepodobne niečo výstavbu v lokalite blokuje, buď samospráva, alebo sú tam nejaké legislatívne prekážky, ale to teraz s určitosťou potvrdiť neviem. Skúsim si to preveriť, prečo to tak trvá. A odpoveď 19.10.2021 Dobrý deň, preveril som to, nemáme žiadne info prečo to tak trvá, ale treba rátať s tým, že ide o stavbu a je tam veľa faktorov, ktoré ju podmieňujú, viď môj predošlý príspevok. Odporúčam obrátiť sa na samosprávu. Nemôžem si pomôcť, ale už dva roky sa snažím zistiť, v čom je problém, aby daná lokalita mala konečne optiku. To skutočne v takej silnej firme, ako je TELEKOM nie je schopný zamestnanec, ktorý dokáže zrozumiteľne preveriť, v čom je problém? To myslíte vážne? Nechápem to ....
 2. Dobrý deň. V júli bude rok, čo som sa informoval, kedy konečne bude pokrytá optikou južná časť mesta Vráble? Ide o ulice: Štúrova, Hliníková, Družstevná, Okružná... V júli sme občania tejto lokality dostali informáciu, že do leta roku 2021 to bude zrealizované. Ale nič sa nedeje. Je október 2021 a stále nič. Som viazaný v TELEKOME, ale donekonečna sa čakať nedá. Konkurencia nespí. Optika je potrebná. Dostanem aspoň informáciu od TELEKOMU, v čom je vlastne problém?
 3. Dobrý deň. V júli bude rok, čo som sa informoval, kedy konečne bude pokrytá optikou južná časť mesta Vráble? Ide o ulice: Štúrova, Hliníková, Družstevná, Okružná... V júli sme občania tejto lokality dostali informáciu, že do leta roku 2021 to bude zrealizované. Ale nič sa nedeje. Som viazaný v TELEKOME, ale po ukončení viazanosti mi ( a podobný názor majú aj ďalší občania tejto lokality ) nezostáva nič iné, len ukončiť využívanie služby TELEKOM. Momentálne využívam Mágio internet, televíziu a aj mobil. Donekonečna sa čakať nedá. S pozdravom.
 4. Je 08.8.2020 a nevidieť , že by sa niečo v danej lokalite (Vráble , južná časť ) začalo robiť. Ešte stále máme veriť, že optika bude ukončená do 31.10.2020 ? Alebo sa máme zaujímať radšej o inom prevádzkovateľovi ?
 5. Prosím , kedy bude sprevádzkovaná optika vo Vrábľoch, časť juh ( ulica Okružná, Štúrova, Družstevná ). Bude to v tomto roku - roku 2020 ? Ďakujem.