Christian_05

Člen
 • Počet príspevkov

  12
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

1 Neutrálna

O Christian_05

 • Hodnosť:
  Asistent
 1. Web Telekom.sk v e-shope avizoval od 30.6. optiku. Je 30.6. a ponúka po starom len VDSL. Ktovie aké komplikácie tam nastávajú?
 2. Here we go again... Aktualizacia mapy 15.6. Why???
 3. Máš pravdu, už to tam nabehlo. Bol to asi len bug. Už som mal pocit, že po 3/4 roku neustáleho posúvania termínov to úplne zabalili. Našťastie to tak nie je.
 4. Dobrý deň, ešte minulý mesiac telekom plánoval zaviesť optiku na ulici Podzámska, Sereď. Po aktualizácii mapy sa nechystá žiadne nové pokrytie optikou na spomenutej ulici do 100 dní. Znamená to, že nás odložili na budúci rok, kedže mimo letného obdobia optiku neinštalujú? Okrem Podzámskej bola v pláne aj Stromová ulica. Obidve vypadli.
 5. Dobrý deň, aký je výber z dodávaných routerov od Telekomu k optickému internetu? Oplatí sa objednať prémiový router? Ktoré z týchto zariadení sú aktuálne v ponuke? Dá sa vybrať aj konkrétny typ, či už zo základných alebo prémiových? Ďakujem
 6. Dobry den, aký je termín pre spustenie optického internetu pre ulicu Podzámska? Ďakujem
 7. neviete ktoré ulice sú najbližšie v pláne zapájania koncových zákazníkov na optiku? tie termíny sa stále odsúvajú a podla mapy pokrytia to nevyzerá, že by sa za 3 mesiace niečo zmenilo.
 8. vďaka za info
 9. sorry, zabudol som uviesť. je to Podzámska ulica.
 10. Chcem sa spýtať kedy bude spustená služba optického internetu v Seredi? Doteraz bol termín stanovený do 30.10.2020. Na ulici nam pribudli nové telefonné stĺpy a staré vymenili tiež za nové. Na tieto nové už natiahli aj optické káble. Nemáte nejaké nové info, či to bude ešte tento rok? Vďaka
 11. je to tak ako ste hovorili
 12. Dobrý deň. Nedávno som po dlhom čakaní konečne prešiel z ADSL na VDSL technológiu. Zvažujem prepnutie routera ZTE speedport Entry 2i do Bridge módu. Používam 2 Magio boxy (porty LAN3 a LAN4) + pevnú linku (Phone 1). Na internet by som sa chcel pripájať vlastným routerom cez PPPoE. Chcem sa uistiť, či by bridge mód na zariadení ZTE nespôsobil situáciu, že by niektorý z dvoch Magio boxov príp. pevná linka prestali fungovať? Vopred vďaka za odpoved!