MaxerSK

Člen
 • Počet príspevkov

  5
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

0 Neutrálna

O MaxerSK

 • Hodnosť:
  Master člen
 1. že bude , na jar by sa malo začať s výkopovými prácami, v podstate keď budú vhodné teplotné podmienky. . Náš starosta bol o tom dokonca aj informovaný . Keďže podľa zákona nemôžu komunikovať o optike skorej ako 100 dni pred spustením a zatiaľ o ničom sa nehovorilo , tak tipujem, že by asi začala fungovať až v lete. Uvidí sa podľa vývoja pandémie.
 2. Ďakujem , už netreba . Nakoniec som volal do T-comu.
 3. nesúhlasím , keďže ten email stále mám a vidím tam napísané , že výstavba mala začať na konci roka a pochybujem že by si vybavovali rozhodnutia zo stav. úradu len kvôli nejakému dotazníku Asi to aj opäť spravím, myslel som si že nejaký admin mi to sem napíše aby som zas nemusel naháňať sa po telefónoch, ale asi ne no . Ďakujem za link.
 4. Roznášali sa letáky, podpisovali sme papiere o natiahnutí optického kábla cez náš pozemok , na začiatku decembra zasadali poslanci TnV a povedali, že všetky stavebné povolenia boli odsúhlasené na výstavbu optickej siete+ pred pandémiou som mal potvrdené cez infolinku a mail, že tá optika u nás bude len nikto nevie kedy ..
 5. Dobrý deň, Rad by som sa opýtal či bude výstavba optiky v obci Teplička nad Váhom . Roznasali sa letáky o tom, že bude okolo konca roku 2020, ale to sa avizovalo ešte pred pandémiou. Bola táto výstavba zrušená alebo presunutá? Poprípadne aké sú nové termíny dokončenia? Pozeral som zasadania poslancov a vyzerá to tak že sa len čaká ale všetko je schválené.. Ďakujem