Lucka

Admin
 • Počet príspevkov

  141
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Príspevky odoslal/-a Lucka


 1. Ahojte,

  Vedeli ste, že zajtra 30.7.  je Medzinárodný deň priateľstva? Výhodu budú mať všetci tí, ktorí vlastnia predplatenú kartu od nášho švárneho Jura 😊 Ten vám totiž dá až 10-krát viac dát takmer zadarmo!

  Za 20 centov získate 1GB dát. Tak hybajte friško brúzdať internetom! Teda vlastne zajtra od skorého rána 😊

  Nebojte sa, Juro sa vám ešte pripomenie so svojím írečitým slovníkom v smskách. Pre istotu, aby ste vedeli, že je váš kamarát.

   

  Prajem vám krásny deň

  Lucka

   


 2. Ahojte,

  Od dnes 1. júla 2021 zahajuje Telekom letnú kampaň a verím, že poteším nejedného z vás :)  Celé dva mesiace totiž budete môcť využívať dáta vďaka neobmedzenému balíčku. Na mesiac je to 1000 GB dát! Akcia od júla po koniec augusta pre paušálistov a predplatenkáčov.

   

  2 letné mesiace = 2x neobmedzený balík pre paušálistov

  Tí, ktorí majú paušál Základ, Ideál, Dáta, Nekonečno, ale aj  staršie - Áno, Happy a biznisáci s  Biznis Mini, Biznis Premium, Biznis Nekonečno resp. staršie ÁNO Biznis si môžu aktivovať nekonečný balík dát počas každého mesiaca, t.j. jeden od 1. júla do 31. júla a druhý od 1. augusta do 31. augusta 2021. Balík sa aktivuje v Telekom aplikácii.

  Nekonečné dni na Predplatenke

  Ak máte Predplatenku a medzi 1. júlom a 31. augustom 2021 si aktivujete balík Nekonečné pripojenie na 10 dní, získate aj Nekonečné dáta na deň zdarma. Počas 10 dní platnosti balíka si budete môcť cez Telekom aplikáciu aktivovať jeden raz balík Nekonečné dáta na deň za 0 € a surfovať plnou rýchlosťou. Po uplynutí tejto doby sa vám vráti rýchlosť na štandardnú 1 Mbps do konca 10-dňového obdobia. Akciu samozrejme môžete využiť opakovane, čiže to možno stihnete za 62 dní aj päť-šesť ráz.

   

  Paušálisti - aktivujte si free dáta v appke cez tento link

  Predplatenkáči - aktivujte si dáta v appke tu

  Všetci, ktorí sú v Telekome Bez záväzkov dáta aktivujte tu

   

  Dajte mi vedieť, či plánujete minúť všetky dáta ;) 

   

  prajem príjemný deň

   

  Lucka 


 3.  Ahojte,

   Samsung opäť prináša pre svojich verných novinku, tentoraz exkluzívne iba v Telekome! Získať môžete Microsoft 365 Personal v hodnote 138 € na dva roky úplne zadarmo (bonus) pri kúpe mobilných telefónov Samsung Galaxy S21, S21+ a S21 Ultra 5G, Note20 a Note20 Ultra 5G. Stačí, ak sa zaregistrujete vo svojom novom telefóne v predinštalovanej aplikácii Samsung members. Akcia platí pre zákazníkov so zmluvou na rodné číslo. 

  Ako získate bonus:

  1. Zakúpte v období 1.6. -30.11.2021 vybraný smartfón Samsung Galaxy z našej ponuky
  2.  Registrácia. Ak nemáte doposiaľ založený Samsung účet, ktorý je nutný na správne fungovanie aplikácie Samsung Members na základe používania predchádzajúceho prístroja Samsung Galaxy, musíte si založiť Samsung účet, prihlásiť sa do aplikácie Samsung Members a vyplniť registračný formulár „Získajte svoj bonus“ v časti Výhody v období od 7.6. 2021 do 7.12.2021 (vrátane). Neskoršia registrácia nebude povolená.
  3. Pre aktiváciu bonusu je nutné dokončiť registráciu, teda priamo nahrať do registračného formulára v aplikácii Samsung Members kópiu účtovného dokladu preukazujúceho nákup Prístroja (príjmový pokladničný blok, faktúra, Zmluva, alebo Dodatok ku Zmluve), dátum nákupu, spôsob kúpy (e-shop Telekom alebo konkrétna predajňa Telekom) a IMEI (sériové číslo) registrovaného mobilného telefónu.
  4.  Počkajte na potvrdenie registrácie v kampani a nároku na bonus. Bonus získate formou dvoch unikátnych kódov v mobilnej aplikácii Samsung Members. Každý kód predstavuje licenciu Microsoft 365 Personal na jeden rok, spolu v hodnote 138€ s DPH. Popis bonusu na 1 rok
  5. Aktivujte si licenciu - Pre využívanie licencie si vytvorte konto v Microsofte (ak ním nedisponujete) a zaregistrujte si licencie

   

  Výhody Microsoft 365 Personal:

  •         Prémiové aplikácie balíka MS Office (Word, Excel, Powepoint, Onenote, Outlook, Onedrive, Skype)
  •         Práca až s 5 zariadeniami
  •         1 TB ukladacieho priestoru na používateľa na One drive
  •         Pre Windows, macOS, iOS a Android

   

  Celé znenie pravidiel uplatnenia bonusu nájdete na stránkach Samsungu

   

   

   


 4. Ahoj @Miroslav Burdych

  ako píše @informovanost, tu komunikujú najmä zákazníci Telekomu medzi sebou. @Mirko je jeden z našich superuserov, ktorí má najväčší prehľad v tejto problematike. Ak budeš chcieť mať lepší prehľad o fóre, pravidlá nájdeš aj tu https://forum.telekom.sk/assets/Podmienky_pouzivania_diskusneho_fora.pdf 

  Verím, že v budúcnosti tu nájdeš aj iné odpovede na svoje otázky a budeme sa tešiť aj Tvojim podnetom, ktoré s nami môžeš zdieľať

  prajem Ti príjemný deň :)

  Lucka 


 5. Ahojte :)

  po mimoriadne úspešnom roku 2020 s viac ako 120-tisíc novými prípojkami pokračuje Telekom v nasadzovaní optiky do nových lokalít aj v roku 2021. Budovanie s novými lokalitami do desiatok tisíc nových domácností prebiehalo dokonca aj počas oboch veľkých vĺn pandémie.

  Za posledné týždne a mesiace sme priniesli optickú sieť napríklad do týchto lokalít: Bajany, Borčice, Čaňa, Dargov, Hrabovec nad Laborcom, Jablonec (okr. Pezinok), Jablonov (okr. Levoča), Kočovce, Kováčová, Nižný Kručov, Plešivec, Radvaň nad Laborcom, Somotor, Stupné, Telince, Teriakovce, Trsťany, Volica, Závadka (okr. Michalovce). Optika pribúda priebežne aj v ďalších lokalitách.

  Slovak Telekom dosiahol s pokrývaním vlastnou optickou sieťou hranicu 790-tisíc domácností na Slovensku a bude v jej výstavbe pokračovať aj v ďalších mesiacoch.

  Nájde sa tu niekto z týchto "najnovších" lokalít? Podeľte sa o svoje skúsenosti s internetom od Telekomu :)

  prajem príjemný deň

  Lucka 


 6. Ahojte,

  Prinášam ďalšie dobré správy. Keďže je dnes deň detí, Telekom si pripravil rovno dve akcie pre všetkých, ktorí vlastnia predplatené karty (Predplatenka a Easy), ale aj pre „paušálistov“ a Magio TV.  Napíšte mi, či ste túto akciu využili a či by ste do budúcnosti uvítali viac podobných darčekov od Telekomu :) 

   

  Všetkým deťom - veľkým aj malým prajem krásny deň :) 

   

  MDD a nekonečné dáta

  Či na staršej Easy alebo novšej Predplatenke, môžete si počas celého dňa aktivovať Nekonečné dáta na 24 hodín. Aktivácia prebieha v Telekom aplikácii. Nekonečný denný balík sa dá aktivovať aj na paušáloch. Aj tu platí podmienka aktivácie v Telekom aplikácii – a dáta budú platiť 24 hodín, aktiváciu je potrebné stihnúť počas utorka 1. júna.

   

  MDD s Magio TV

  Od 1. júna sprístupňuje Telekom zadarmo na celý mesiac detské TV stanice vrátane exkluzívnej Ťuki TV a tiež desiatky detských filmov a seriálov dostupných zadarmo cez Videopožičovňu, a to pre všetky televízne platformy Magio televízie.

  Seriály zadarmo vo Videopožičovni

  Breadwinners

  Dora and Friends: Into The City!

  Game Shakers

  Go, Diego, Go!

  Mia and Me

  My Little Pony

  Nicky, Ricky, Dicky and Dawn

  Rusty Rivets

  Shimmer and Shine

  SpongeBob SquarePants

  Teenage Mutant Ninja Turtles

  The Fairly Odd Parents

  Transformers: Robots in Disguise

   

   

   

  Filmy a videá zadarmo vo Videopožičovni

  Animals United

  Cirkus Kus

  Deep

  Dino Time

  Duck Duck Goose

  Gnomes and Trolls: The Secret Chamber

  Hodinářův učeň

  Hope Springs

  Justin y la espada del valor

  Koncert Dana Heribana

  Koncert Mira Jaroša 1-3

  Kúzelník Peter Šesták 1-2

  Legendy staré Prahy

  Manou the Swift

  Metegol

  Mici a Mňau 1-2

  Mr. Bubble

  Niko 2

  Nocturna

  Norm of the North

  Norm of the North: King Sized Adventure

  Planet 51

  Playmobil, le Film

  Ploddy the Police Car Makes a Splash

  Richard the Stork

  Rock Dog

  Sedmero krkavců

  Smejko a Tanculienka - Kde bolo, tam bolo

  Sníček Hugo

  Šašo Fjodor

  Šašo Jaro z Bratislavy 1-2

  Teáter Komika - Cirkus

  Teáter Komika - žonglovačka

  Troll: The Tale of a Tail

  TvMiniUni: Zloděj otázek

  Včielka Maja vo filme

  Vi är bäst!

   

   

   

  Vaša Lucka :) 


 7. Ahoj @peha17

  zatiaľ vieme poskytnúť iba info, že Slovak Telekom od 24. mája priniesol 4K obsah pre zákazníkov Magio GO. V ponuke TV programov nového Magio GO pribudli dve nové televízne stanice v Ultra HD rozlíšení – športový kanál Eurosport 4K a lifestylovo-cestopisný kanál Travel XP 4K. Oba kanály vysielajú v 4K rozlíšení a poskytujú vlastný atraktívny 4K obsah. Telekom odštartoval 4K vysielanie symbolicky so začiatkom grandslamového tenisového turnaja French Open, ktorý vysiela Eurosport 4K naživo v natívnom 4K rozlíšení. V prípade ďalších informácií o vysielaní 4K zverejníme novinky aj tu na Telekom fóre :) 

  prajem pekný deň

  Lucka 


 8. Ahoj @Capak84

  myslím, že všetky informácie nájdeš prehľadne na našom webe. Ak ti nejde login, môžeš si vyžiadať nový. Kopírujem z nášho webu: 

  "Magio GO máte zadarmo, ak máte zriadenú Magio televíziu M, L alebo XL (cez kábel alebo satelit). Pre jeho aktiváciu si vyžiadajte prihlasovacie údaje k účtu Magio GO v ktoromkoľvek Telekom centre alebo na našej zákazníckej linke 0800 123 456. Prihlasovacie údaje vám odošleme formou SMS alebo e-mailom na vašu kontaktnú e-mailovú adresu." Viac nájdeš na https://www.telekom.sk/televizia/magio-go 

  pekný deň

  Lucka


 9. Ahojte @pepo2608 a @Stejzy

  akcia v Telekome platila do konca marca, preto sa už Telekom v zozname nenachádza. 

  Zároveň treba dodať, že v Telekome ponúkame pri kúpe telefónu s paušálom so zľavou až do 50 eur. Aktuálne môžete využiť našu špeciálnu akciu Samsung Galaxy S21 5G + Galaxy A12 za 4 centy

  Sledujte naše Telekom fórum a dozviete sa o ďalších akciách a novinkách nielen o Samsungu :) 

  prajem krásny deň

  Lucka 


 10. Ahojte,

  posielam vám všetkým pozdravy od nášho Jura: 

  Hľa, pozdravujem všetkých! 

  novinka z našej doliny

  členom Jurovej družiny.

  Keď Juro zajtra ďalšie meniny oslavuje,

  tak aj extra dáta svojim ľahko venuje.

  Ak si náš člen počas menín týždenný balíček zakúpi,

  dvakrát toľko dát dostane – a tak určite neprehlúpi.

   

  Čo to teda znamená? Všetci vlastníci predplatených kariet Juro, ak si dobijete týždenný balíček dát zajtra, 24. apríla, dostanete rovno dvojnásobok dát, a teda 500+500 MB. 

  Balíček treba aktivovať v sobotu 24. apríla 2021, jeho cena a možnosti aktivácie ostávajú rovnaké.

   

  Zároveň dovoľte, aby som zablahoželala všetkých Jurom iba to najlepšie, nech sú taký ihraví, ako ten náš Juro, zdraví a šťastní :) 

   

  príjemný deň želá 

   

  Lucka 


 11. Ahojte,

   

  Dnes mám pre vás jednu parádnu súťaž, ktorá je určená pre vlastníkov predplatených kariet Telekom – EASY aj Predplatenka.

  Stačí skutočne málo – dobite si kredit od 12. do 18.4. a ste v hre!

   

  Výhra pre Predplatenku:

  Výhercom budeme vyplácať bonusový kredit s platnosťou 30 dní postupne najbližších 6 mesiacov.

   

  Výhra pre EASY:

  Bonus v hodnote 6-násobku dobitého kreditu sa vyplatí jednorázovo.

   

  Viac informácií nájdeš aj tu

  Kompletné pravidlá nájdete tu

  Predplatenka 6x kredit 650x220 FORUM2.png


 12. Ahojte,

  verím, že prvé teplé jarné dni vám zlepšujú náladu a verím, že aj tento oznam k tomu môže svojou troškou prispieť.  Poďme sa teda pozrieť na novinky od Telekomu :) 

   

  Extra dáta v základe od Ideál 21

  Vyšší balík dát v základe dostanú všetky programy Nekonečno, Dáta, Ideál 21 až 37. Po novom sa vám ešte viac navýšia dáta, ak je v skupine Magenta 1. Pri nekonečných paušáloch sa zvýšia dáta pre prenášanie plnou rýchlosťou resp. na darovanie blízkym.

  Extra dáta budete dostávať nasledovne: noví zákazníci ich získajú už od 30. marca 2021, existujúci zákazníci ich dostanú pri štarte svojho nového zúčtovacieho obdobia, t.j. medzi 1. a 22. aprílom.

   

  Nekonečné pripojenie pre všetkých

  Druhou novinkou je pridanie balíka Nekonečné pripojenie 128 kbps pre ostatné paušály, aby ani zákazníci s nižšími paušálmi neostali bez pripojenia. V praxi obohatí tento balíček najmä trojicu nižších paušálov Základ, ale aj programy Ideál 20, Ideál 21, Ideál 23, Dáta 17 a Dáta 21.

  Balík Nekonečné pripojenie sa aktivuje v Telekom aplikácii a dáta z neho sa budú aplikovať po minutí dát plnou rýchlosťou. Telekom týmto krokom vychádza v ústrety zákazníkom, ktorí chcú mať aspoň dostupné pripojenie na odosielanie správ či základné dátové požiadavky.

   

  Oveľa viac dát pre paušály Ideál

  Obľúbené paušály Ideál získajú skokovo najväčšie objemy dát. Napríklad Ideál 21 mal doteraz 1 alebo 3 GB dát, po novom bude mať až 2,5 GB v základe a 5 GB v Magenta 1. Navyše má už k dispozícii balík Nekonečné pripojenie 128 kbps. 

  Ideál 23 získa prakticky dvojnásobný objem dát: 2 / 4 GB stúpne na 4 / 8 GB. A tiež bude mať po novom aj balík Nekonečné pripojenie 128 kbps.

  Razantné navýšenie v základe i Magenta 1 budú mať aj ďalšie paušály. Ideál 25 má po novom v Magenta 1 už 10 GB, Ideál 27 až 14 GB.

  Ideál 32 dosiahne už hranicu 22 GB a Ideál 37 stúpne na 30 GB.

   

  Viac dát aj v primárne dátových paušáloch

  Vyššie balíky dát dostanú aj paušály Dáta. Najnižší paušál Dáta 17 bude mať už 4 / 7 GB dát (doteraz 3 / 5 GB) a Dáta 21 stúpne na 7 / 10 GB. Oba paušály dostanú balík Nekonečné pripojenie 128 kbps na aktiváciu v Telekom aplikácii.

  Dáta 25 má po novom 12 / 18 GB a Dáta 42 až 30 / 50 GB plnou rýchlosťou.

  Aj pri trojici nekonečných paušálov dôjde k zvýšeniu dát, pričom sa zvyšujú dáta pre prenos plnou rýchlosťou, resp. darovanie.

  Nekonečno SD a Nekonečno HD budú mať vyššie objemy dát – pri Nekonečno MAX sa zvýši objem dát na darovanie na 30 GB.

   

  Nekonečné pripojenie 128 kbps pre Základ

  Trojica paušálov Základ dostane po novom balíček Nekonečné pripojenie 128 kbps, ktorý zákazníkom umožní byť v dátovom spojení aj po vyčerpaní balíka s plnou rýchlosťou. Rovnaký benefit získa aj paušál Ideál 20.

   

  V jarnej kampani aj najlepšie služby pre hardvér

  Súčasťou jarnej kampane sú aj dva nové benefity k bohatej ponuke hardvéru. Prvým je kupón na príslušenstvo, vďaka ktorému si môže zákazník zobrať ku smartfónu napríklad ochranný obal. Druhou novinkou je kratšia oprava telefónu  do 15 dní. Ak nebude možné opraviť telefón v tomto čase, dostane zákazník kupón na príslušenstvo.


 13. Ahojte,

  Prinášam novinku, ktorou verím, že poteším nejedného fanúšika Samsungu. Pri objednaní do konca marca získate bluetooth slúchadlá Samsung Galaxy Buds+ v hodnote 129 eur úplne zadarmo.  

  Postup ako na to:

  • Do 31.3.2021 (vrátane) si zakúpite Samsung Galaxy A52 5G (ďalej ako Prístroj) v Telekome
  • Na získanie bonusu je potrebné Prístroj registrovať najneskôr do 18.4.2021 (vrátane) prostredníctvom mobilnej aplikácie Samsung Members. Registrácie po tomto dátume nebudú možné a nevznikne tak nárok na získanie bonusu. Vyplníte osobné údaje, informácie o type  nového Galaxy, IMEI, dátum nákupu, fotku nákupného dokladu a vypísať, že ste telefón kúpili v Telekome :) 
  • Po kontrole vložených údajov a schválení kompletnej registrácie vám bude emailom zaslaná informácia o získaní nároku na bonus -  e-voucher vygenerovaním kupónu (kódu) v aplikácii Samsung Members na prístroji ktorý sa registroval do kampane. E-voucher je nutné vygenerovať do 4 dní od obdržania schvaľovacieho emailu inak nárok na bonus zaniká. E-voucher nie je možné získať prostredníctvom iných prístrojov ako prístroja ktorý bol registrovaný v kampani. clip_image001.pngE-voucher(unikátny kód) na uplatnenie bonusu môže zákazník po vygenerovaní využiť do 9.5.2021 v Samsung eshope na www.samsung.sk. Bonus bude bezplatne zaslaný na adresu zákazníka uvedenú v objednávke.

   

  Dodatočné info:

  • Na jednu registráciu zákazníka (jeden Samsung Account) je možné zaregistrovať maximálne dva rôzne modely nového prístroja.
  • Aplikácia Samsung Members je predinštalovaná priamo v novom telefóne, ktorý si zakúpite. Stiahnuť sa dá v obchode Google Play. Pre správne fungovanie aplikácie je nutné založiť si Samsung Account.
  • Kompletné pravidlá získania bonusu nájde zákazník na webovej stránke : www.samsung.sk

   

  Samsung A52 5G nájdete na našom eshope 

   

   

   

  Ak niekto z vás akciu využije, budeme radi, ak sa pochválite fotkou alebo komentárom! 😊