Lucka

Admin
 • Počet príspevkov

  60
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Príspevky odoslal/-a Lucka


 1.  

  Ďakujeme pekne Lucka, len aby bolo ich s čím zobrať,keďže sa štvrtok blíži a kysličník celkom pekne vynovil ponuku. 9_9

  @Marcel je to samozrejme na Tebe, ale my budeme len radi, keď zostaneš verný našej Telekom bande ;) 

  krásny deň

  Lucka 


 2. Ahojte chlapci :) 

  @informovanost @Jaco_JJ prosím do budúcnosti sa držte témy, ktorá bola vytvorená v prvom príspevku. Túto tému uzavrieme, keďže sa nám diskusia mierne odklonila od témy ;) a Telekomu sa vôbec netýka. 

  @rkupka ďakujeme za ďalšie zistenie :) 

  @Samer303 @filipec12  ďakujem, že ste príkladom tohto fóra. 

  všetkým prajem príjemný deň a dúfam, že si píšeme k téme v ďalších príspevkoch ;)

  Lucka


 3. Ahoj @Jaco_JJ

  ďakujem za Tvoj príspevok, určite si ním pomohol varovať ďalších návštevníkov Telekom fóra. Na tomto fóre sa návštevníci riadia pravidlami, ktoré sú platné pre všetkých. Ak pravidlá porušíš, buď text administrátori upravia, pri opakovanom porušení pravidiel dostaneš varovanie. Rada by som Ťa preto poprosila o zmiernenie tonality svojich príspevkov. Verím v nasledujúcu inteligentnú konverzáciu ;) , a to bez vulgarizmov a urážlivých pejoratív. 

  Ďakujem pekne za pochopenie 

  príjemný deň

  Lucka 


 4. Ahojte,

  Mám skvelú správu pre členov Magenta 1 skupiny. Telekom pridáva bezplatne ďalšie dáta do troch programov vo verzii v Magenta 1.

  Dva štandardné programy Ideál 21 a Ideál 23 získavajú bezplatné navýšenie dát vo verzii v Magenta 1 ďalší 1 GB dát. Po novom tak má Ideál 21 až 3 GB namiesto 2 GB a Ideál 23 až 4 GB namiesto 3 GB. Vo verzii bez Magenta 1 ostávajú objemy dát v paušáloch zachované (1 GB a 2 GB).

  Viac dát ocenia aj tí biznis zákazníci, ktorí využívajú variant Biznis Premium 23. Novinkou v Magenta 1 verzii pôjde o 4 GB mesačne, takže tiež získate extra 1 GB dát bezplatne.

  Zmena na viac dát bude nabiehať postupne v priebehu októbra podľa štartu vašich zúčtovacích období. Ak zákazníkovi začína paušál 1.10, prebehne zmena k tomuto dátumu. Ak napríklad k 15.10, dostane paušál v novej verzii v tomto termíne.

  Nájde sa tu niekto, kto túto novinku využije? Pochváľte sa v komentároch ;) 

   

  prajem pekný deň

  Lucka 


 5. Ahojte,

  Po viac ako 20 rokoch meníme značku svojich predplatených kariet: znamená to, že Easy nahrádza Predplatenka. Je predovšetkým zameraná na dáta, čomu je prispôsobená celková ponuka balíčkov. Dátové balíčky majú platnosť jeden, desať alebo 30 dní.

   

  Denné dáta na Predplatenke

  Pri používaní dát sa vám automaticky aktivuje základný denný balíček za 50 centov, ktorý obsahuje 300 MB dát. Ďalej môžete využiť denný 2GB balík za 1,50 € alebo absolútny hit Predplatenky: nekonečný denný balík za 2 € (aktivujete iba v aplikácii Telekom).

  10 dní

  10-dňový balík s objemom 1GB bude stáť 2 €.

  30 dní

  30-dňové balíčky sú odstupňované podľa objemu dát:

  •  1 GB za 3 €
  •  3 GB za 6 €
  • 5 GB za 8 €

  Zjednodušené hlasové a SMS služby

  Cena 1 správy je 10 centov do všetkých sietí. Po dosiahnutí hranice 50 centov už máte ďalšie správy do konca dňa zdarma. Minúta volania je za 10 centov do všetkých sietí a po dosiahnutí hranice 50 centov už za ďalšie hovory neplatíte. Novinkou je nekonečný balík volaní na 1 číslo. Platí 30 dní a stojí 2,50 €.

  Úvodné benefity Predplatenky

  Predplatenku kúpite buď ako úplne novú SIM kartu alebo na ňu prejdite z ľubovoľnej Easy karty. Každého čaká aj 30-dňová bezplatná výhoda, vybrať si možno jednu z dvoch možností:

  • 1GB mesačný balík
  • Nekonečný balík volaní

  Nekonečné piatky po prvom dobití

  Máme pre vás aj ďalší bezplatný benefit. Po prvom dobití (aspoň vo výške 5 €) získavate Nekonečné piatky, čo znamená, že celé tri mesiace surfujete (v piatky) bez obmedzení.

  Kde sa dá kúpiť a ako sa dá dobiť kredit?

  Nová karta Predplatenka sa dá kúpiť na viacerých miestach Telekomu: prostredníctvom SMS v tvare Predplatenka na 1233, na webe, na pobočke či objednať cez kontaktné centrum. Jej cena je 5 € a zákazník na nej získa 10 € kreditu. Prvá platnosť karty je 90 dní, po prvom dobití 12 mesiacov. Dobiť si ju viete cez Telekom aplikáciu, internet, bankomaty, aj internet banking.

   

  Zájdite si aj na novú stránku našej Predplatenky.

  Predplatenka_DATA_banners_1920x1080.jpg


 6. Ahojte, 

  @Marcel v prvom rade veľmi pekne ďakujem za iniciatívu :) Vaše podnety pravidelne posielame na príslušné oddelenia Telekomu, takže žiaden názor, ak je konštruktívny, nezostane nepovšimnutý. 

  Určite uvítame aj vaše postrehy a názory na to, čo by ste radi vylepšili aj tu na fóre ;) 

  pekný deň

  Lucka


 7. Ahoj @Soulless

  Tvoj príspevok sme skryli, pretože porušoval pravidlá fóra, a to nasledovné:

  • otvorene alebo skrytou formou propagujú výrobky alebo služby inej fyzickej alebo právnickej osoby, navádzajú na ich kúpu alebo predaj;

  Celé znenie pravidiel fóra nájdeš tu: https://forum.telekom.sk/assets/Podmienky_pouzivania_diskusneho_fora.pdf

  Prosím, ber na vedomie, že sa nachádzaš na fóre a toto nie je oficiálny kanál pre príjem a vybavenie sťažností. V prípade, ak chceš podať sťažnosť, urob tak cez tento formulár https://www.telekom.sk/kontakt/napiste-nam/

   

  Vopred ďakujeme za porozumenie

  Prajem príjemný deň

  Lucka


 8. Ahoj @informovanost 

  všetky informácie sa dajú pozrieť aj tu, keby ešte niekto z návštevníkov fóra potreboval ;) https://www.telekom.sk/wiki/volania/magenta-1 

  Kopírujem: 

  "Magenta 1 TV archív umožňuje pozrieť si programy Markíza, Joj, Jednotka, Dvojka, ČT1 z archívu 7 dní dozadu. Je to bezplatný benefit pre všetkých zákazníkov, ktorý majú Magio TV alebo Magio SAT zaradené do skupiny Magenta 1. Magenta 1 TV archív zadarmo je potrebné aktivovať v Telekom aplikácii v časti Magenta 1 skupina alebo na www.telekom.sk/magenta1-skupina. Archív vám bude na vašej Magio TV alebo Magio SAT aktivovaný najneskôr do 24 hodín. Ak využívate Magio Sat a chcete využívať TV archív, je potrebné mať nový Magio Box (Nagra) a mať ho napojený sieťovým káblom alebo cez powerline na internetové pripojenie (nie je podmienkou, aby internetové pripojenie bolo od Telekomu)."

  prajem príjemný deň

  Lucka 


 9. Ahojte,

  Pojem Magenta 1 vám naším diskutujúcim na fóre asi nemusím predstavovať. Máme za sebou parádnych 5 rokov a mnoho bezplatných výhod v rámci pevných a mobilných služieb. Tieto sú vaše TOP:

  • neobmedzené volania a SMS medzi členmi skupiny
  • extra minúty a dáta pre členov, ktoré nechýbajú ani na najnovších paušáloch
  • darovanie extra Magenta 1 dát  z paušálov Telekom ďalším členom skupiny vrátane Easy kariet
  • zvýhodnené Magenta 1 ceny, na smartfóny pri predĺžení alebo kúpe nového paušálu, ktoré sa pravidelne menia
  • denný balíček Nekonečné dáta so špeciálnou cenou iba za 2 €
  • lepšia zákaznícka starostlivosť vďaka internetu v mobile zdarma pri výpadku Magio internetu alebo Magio TV

   

  Nový benefit od septembra

  K 5. výročiu uvedenia skupiny Magenta 1 sme v Telekome pripravili ďalší skvelý benefit. Od 1. 9. 2020 si môže každý zákazník Magio TV a Magio SAT, ktorý je súčasťou skupiny Magenta 1, aktivovať Magenta 1 TV archív zadarmo. To znamená sledovanie 5 najobľúbenejších televíznych kanálov z TV archívu až 7 dní dozadu.

   

  Magenta 1 TV archív obsahuje tieto programy:

  • Jednotka
  • Dvojka
  • Markíza
  • JOJ
  • ČT1

   

  Využívate Magenta 1? Prípadne sa chcete k niekomu pridať? Napíšte do komentára, nájdite si parťáka a využívajte viac a viac výhod J

   

  5_narodeniny_Magenta1.jpg


 10. Ahoj @mirko030

  vieš prosím špecifikovať akú službu si si objednal, či na predajni či cez internet? Ak napíšeš niečo bližšie, zvýšiš tým šance, že dostaneš odpoveď od našich diskutujúcich  :) 

  prajem príjemný deň

  Lucka


 11. Ahojte,

  Keď vidíte mladého človeka, ako kráča po ulici zahľadený do mobilného telefónu so slúchadlami v ušiach, čo si pomyslíte? :) Vieme, čo sa odohráva v ich mobiloch, čo robia, čo pozerajú či počúvajú? Preto sme teraz  odštartovali globálnu kampaň v spolupráci s päťnásobnou držiteľkou GRAMMY 18-ročnou Billie Eilish. Jej cieľom je búranie zaužívaných negatívnych stereotypov o tom, ako ľudia z Generácie Z používajú moderné technológie – napríklad že s nimi len nezmyselne márnia svoj čas.

  Stredobodom novej kampane sa preto stali inšpiratívne príbehy o tom, ako mladá generácia využíva technológie v prospech celej spoločnosti.

  “Sme generácia s obrovským potenciálom. Už dnes robíme obrovské množstvo úžasných vecí, a to ešte len začíname,” uviedla ambasádorka projektu Billie Eilish.

  Generácia Z verí technológiám

  Podľa výsledkov výskumu, ktorý pre skupinu Deutsche Telekom realizovala agentúra Kantar v Nemecku, Maďarsku, Poľsku a Veľkej Británii, mladí Európania vo veku 16-25 rokov vidia v moderných technológiách veľký potenciál.

  A čo si generácia Z myslí o mobilných technológiách?

  •        Sú dobrým nástrojom na vzdelávanie podľa 9 z 10 mladých ľudí
  •        Môžu pomôcť privyrobiť si podľa 9 z 10 mladých ľudí
  •        Sú dôležité pre lepšiu budúcnosť podľa 4 z 5 mladých ľudí
  •        Technológie uľahčujú spojenie s online komunitami s podobnými záujmami podľa 9 z 10 mladých ľudí 

   

  1. Billie BTS_Group Shot_s.jpg

    Medzinárodná kampaň beží vo všetkých krajinách v pôsobnosti Deutsche Telekomu krátkym filmom s Billie Eilish a množstvom inšpiratívnych hostí Generácie Z a ich skutočnými príbehmi.

  Globálna kampaň v slovenskom kontexte

  Na Slovensku kampaň podporuje pätica inšpiratívnych mladých ľudí generácie Z: zakladateľ startupu Virtual Medicine Tomáš Brngál, environmentálna aktivistka a ekoinfluencerka Natália Pažická, zakladateľ iniciatívy Mladí proti fašizmu Marek Mach, zakladateľ Zmudri.sk Julián Gerhart a známa youtuberka a influencerka Moma.

  Inšpiratívnu webstránku nájdete tu

   

  AVOCADO_650x220.jpg