KondzioSvk

Člen
 • Počet príspevkov

  5
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

0 Neutrálna

O KondzioSvk

 • Hodnosť:
  Master člen
 • Narodeniny: 07.09.2002
 1. Inak dal som rozsah portov: Rozsah portov WAN 25565 ~ 25566 Rozsah portov hostiteľa 25565 ~ 25566 a aj tak mi ukazuje port closed.
 2. Tak ok. Vyskúšam, otestujem ak bude tento problém pretrvávať napíšem znova. ďakujem všetkým <3
 3. Táaakže urobil som všetky screeny asi ktoré som len mohol, aby ste videli ako na tom som, vyskúšal som aj urobiť ten statický DHCP záznam teda ak to je to čo u teba (DHCP Address Reservation) myslím že mám všetko neviem či to bude fungovať no myslím že po dvoch-troch dni už zasa nebude reagovať a mimochodom tie porty mi robili od začiatku že su všetký closed..
 4. Áno mám aj dyndns, ale problém je v tom že niekedy aj server ide, ale keď pojdem na nejakú stránku, kde sa da overiť či mám otvorený port, vždy vypíše že je zatvorený, mne to príde ako keby bola zaseknutá/zabugovaná no neviem čo s tým.
 5. Dobrý deň, potreboval by som pomoc. Mám taký problém že niekedy mi funguje Port Forwarding a niekedy mi nefunguje neviem, kde je problém. Vlastne mám server na Minecraft urobený na mojom počítači no a tam ak chcete aby sa mohli napojiť nejaký hráči treba otvoriť port a hráč sa vlastne napojí na vašu verejnú IP Adresu + Port, ktorý je zadaný v Minecraft zložke, s ktorým sa spúšťa server napr.: 82.126.28.176:25565. Port 25565 je celkovo známi ako minecraft server port, tento port sa da samozrejme zmeniť no ja som ho nemenil. Chcel som sa spýtať či sa za toto "rozšírenie" dopláca na to "otvorenie portu", alebo neviem ako to nazývate. Skúšal som nastaviť porty aj vo Windows-e vo Firewall-e, kde som pridal porty na UDP a TCP, no stále bez zmeny, skúšal som aj reštartovať PC, router len aby mi to hodilo novú IP Adresu, keďže mám dynamickú IP. Ešte by som mal jedno riešenie, mám starý PC, stačí tam dokúpiť RAM pamäť a server tam v pohode pobeží, len neviem ako by sa tam dala nastaviť statická IP Adresa, skúšal som ju aj nastaviť, ale bohužiaľ mi to nejak nešlo, niekde som asi robil chybu. Ak mi teda aj napriek tomu čo som tu napísal nikto nerozumie, kľudne sa spýtajte k tejto téme viem určite podať aj viac. Je to premňa zložité, nechápem tomu a mrzí ma to, niekedy to ide, niekedy to nejde. Napríklad, ešte predvami som bol v **piip**-e no a tam sa za heslo k routeru doplácalo, teda neviem či za to heslo alebo za to otváranie portov, ale viem že sa tam niečo doplácalo, a keď som prešiel k vám tak som mal plný prístup ku svojmu routeru, teda ZTE II, ktorý som od vás kúpil, mohol som tam nastavovať čo som len chcel, a našiel som tam aj port forwarding no problém je v tom že niekedy to funguje a niekedy nefunguje pomooooc prosím.