Warfulk

Člen
 • Počet príspevkov

  10
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

0 Neutrálna

O Warfulk

 • Hodnosť:
  Asistent
 1. V nastaveniach v Obchode Play Google účet máš nastavenú inú krajinu ako je Slovensko.
 2. Čo ja viem 30 € za paušal je úplne normálna vec. Do Tesca tiež človek chodí 20 rokov nakupovať a nieje zvýhodnený ničím oproti ostatným. A chodiť a zisťovať kto mi dá akú zľavu, je to pekné ale keď to nejde tak to nejde skrátka ked niečo chcem a funguje to načo to meniť. Keď máš 15 rokov BMW nekúpiš predsa Dáciu lebo je lacnejšia.
 3. No jasné to by malo byť skrátka jednotné a nie cez linku inak na predajni inak.
 4. Na platbu sa dá zriadiť inkaso a je s tým svätý pokoj. Otazka je prečo tých 30 G dát neminiete keď ich máte predplatené plus 10 G viete od novembra darovať vrámci skupiny.
 5. Dá sa získať zľava 5 € za správcu magenty s pevnou službou (TV,INT) prípadne pevná linka. Program je však možné zobrať len bez mobilu alebo namiesto 5 € zlavy na paušal získaš 100 € zlavu na zariadenie.
 6. Pozorne si preštudujte faktúrú je tam uvedená každá jedna položka. Ktotú položku máte na mysli ked hovoríte že je platená a neobjednala ste si ju ?
 7. Aplikácia otvoriš svoj program a viazansť vidíš na hornej lište.
 8. Zábezpeka sa vracia po 6 po sebe na čas uhradených faktúrach. Tak mi to bolo vysvetlené.
 9. Tak reálne plná cena mobilu Samsung Galaxy Note 10 je nejakých 950 € takže zábezpeka 350 € ktorá by bola vrátená po 6 uhradených faktúrach nieje stále taká vysoká.