mariodrobul

Člen
 • Počet príspevkov

  5
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

0 Neutrálna

O mariodrobul

 • Hodnosť:
  Master člen
 1. Mne momentálne ide hlavne o to zvýšenie uploadu, ak by sa upload dokázal vytiahnuť aspoň na 8Mbps alebo nejakú tomu podobnú tak by som bol za to vďačný... Predsa dedina je dedina...
 2. Takže teoreticky mám proste iba čakať dokým to vyriešia a keď budem mať aspoň trocha šťastia tak to bude trvať menej ako 2 týždne? Je tam možnosť toho že, internet na mojej lokalite nemôže dosahovať vyšších hodnôt ako je táto (Uvedená vyššie v mojom originálnom príspevku), aj keď mám zakúpený XL balík?
 3. Takže to mám chápať tak, že keď si človek priplatí za službu tak výsledok je viditeľný aj tak o 2 týždne?
 4. Dnes som bol Telekome "zvyšovať" internetový balíček z L (40/4) ma XL (90/9). Po tom ako som prišiel domov išiel som na stránku Ookla - speedtest.net a zistil som, že download skočil z minulej hodnoty - 40.0 Mbps skočil na 57.00 a upload z minulej hodnoty - ~3.80 na 4.00. V tejto chvíli sa neviem rozhodnúť či sa internet stále nezvýšil alebo sa zvyšuje v nejakom "intervale" alebo sa stala nejaká chyba rovno u T-komu alebo v routery. - Typ routera - ADB vv3212. Takže moja otázka je, že či je pravdepodobne u mňa chyba alebo na strane poskytovateľa. Ďakujem za spätnú väzbu.
 5. Dnes som bol Telekome "zvyšovať" internetový balíček z L (40/4) ma XL (90/9). Po tom ako som prišiel domov išiel som na stránku Ookla - speedtest.net a zistil som, že download skočil z minulej hodnoty - 40.0 Mbps skočil na 57.00 a upload z minulej hodnoty - ~3.80 na 4.00. V tejto chvíli sa neviem rozhodnúť či sa internet stále nezvýšil alebo sa zvyšuje v nejakom "intervale" alebo sa stala nejaká chyba rovno u T-komu alebo v routery. - Typ routera - ADB vv3212. Takže moja otázka je, že či je pravdepodobne u mňa chyba alebo na strane poskytovateľa. Ďakujem za spätnú väzbu.