Štefan

Člen
 • Počet príspevkov

  6
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

2 Neutrálna

O Štefan

 • Hodnosť:
  Master člen
 1. Nesmieš veriť všetkému čo čítaš na internetoch. Viď. tento článok: https://zive.aktuality.sk/clanok/146671/telekom-chysta-esim-maju-prist-tento-rok-4ka-o-termine-nehovori/ Pre menej pozorného čitateľa - vľavo hore pod logom portálu je dátum zverejnenia článku.
 2. 2: EDO 1. Technicky to bude vyzerať práve tak ako v tomto článku - štandardizovaný postup (mimochodom ten článok má čosi viac ako 2 roky ): https://zive.aktuality.sk/clanok/136472/orange-spusta-esim-karty-ake-su-ceny-a-podpora-zariadeni/ 2. Človek, ktorý má napr. hodinky podporujúce eSIM je podľa Teba aký? Nie bežný?
 3. Je záver roka 2020, Telekom spustil esim a ja konečne môžem naplno využívať túto funkcionalitu vo svojom zariadení ..... Aha ...., pardon. Bola to len fikcia. Tak nič. Asi nesprávna odpoveď. Alebo, že by Telekom do konca roka ešte prekvapil? P.S. Pani adminke k dnešným meninám želám plné zdravie a pohodové prežitie Vianočných sviatkov. Samozrejme to zdravie a sviatky želám aj všetkým členom fóra.
 4. Netušil som, že práve na tomto fóre sa mažú slušne napísané príspevky, kt. nechvália operátora za konkrétne nedostatky. Dokonca vo viacerých vláknach naraz
 5. Takže Vianočná akcia a zariadenia k nej sú predstavené. Záver roka 2020 za "humny" a o esim stále žiadne info. Dosť tragikomické.
 6. Takže tento článok: https://zive.aktuality.sk/clanok/149243/telekom-uz-pozyva-novinarov-na-vianocnu-tlacovku-kedy-bude/ a info v ňom - citujem: „V pondelok 26. októbra 2020 vám Telekom naservíruje Vianočnú ponuku, ktorá sa bude skladať z viacerých chodov,“ je hoax?