olinka2020

Člen
 • Počet príspevkov

  8
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

0 Neutrálna

O olinka2020

 • Hodnosť:
  Asistent
 1. @p.jarkovsky, setria sirku pasma kvoli ISDN - a trpia tym aj zakaznici Optiky, lebo ujo Branimir nepozna technologiu ADAPTIVE BITRATE, ktoru vyuziva aj YouTube.
 2. @Pepsi, https://www.telekom.sk/wiki/zariadenia/magio-box-motorola-vip2262esl
 3. @poprad720616, bude OD KONCA.
 4. @Pepsi, mozno mas iny box. Motorola (Windows) to ma v nastaveniach "Televizia" - "Pomer stran a rozlisenie obrazu" (alebo tak nejako). Inak aj TV zvyknu pri zapnuti zobrazovat parametre vstupu (HDMI).
 5. @Pepsi, vdaka za radu, ale tovarenske nastavenie je prave tych 720, co nechceme. Tam sa to, pravdepodobne po aktualizaciach SW zo strany Telekomu, samo - proti voli uzivatela vracia. My ale mame TV 1080 a povodny signal je tiez 1080. Tak preco to menit a ZNIZOVAT ROZLISENIE?
 6. Česť práci, už 2. raz v 1 týždni si Motorola box SVOJVOĽNE zmenil výstupné rozlíšenie (HDMI) z nami predvolených a uložených 1080 riadkov na 720 riadkov. Čo to má znamenať? IDE TO S VAMI DOLU VODOU! Skončí zmluvná cena a koniec! DVB-T + DVB-S alebo DVB-C. Robote pokoj!
 7. DSL.sk: Dátové toky Magio: http://www.dsl.sk/article.php?article=22285
 8. SD ... 3 Mb/s HD ... 6 Mb/s Už v minulosti to priznali: @p.jarkovsky, pod "UPC IPTV" máte na mysli UPC Horizon TV? Lebo v KTV UPC používa technológiu DVB-C. Mimochodom, kvalita obrazu UPC DVB-C je totožná s originálom (DVB-T, DVB-S) - UPC totiž signál iba transmoduluje, t. j. nijako nepozmeňuje kvalitatívne parametre obrazu; len posúva nosnú frekvenciu. Zatiaľ však Telekom Magio signál transkóduje, pričom zároveň ZNIŽUJE dátové toky a tiež odstraňuje (niektoré) zvukové stopy a teletext! Za celé to je zodpovedný súdruh Branimir.