LegionSvK

Člen
 • Počet príspevkov

  3
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

0 Neutrálna

O LegionSvK

 • Hodnosť:
  Čestný člen
 1. Ak sa môźem ešte spýtať túto simku mám už strašne dlho no keď bola ešte na otca tak mi zablokoval kedysi dávno dáta aby som ich nemôhol púšťať. Potom sme to prehodili na mňa a teraz som si chcel po dlhej dobe zakúpiť T Ideál 32. Ak sa mi to už prenieslo na túto simku tak stále mi dáta nejdú. Keď zapnem dáta tak mám stále 3G(aj tak nefungujú) a nejde mi to dať ani na 4G.. Robil som to aj podľa návodu spomínaného tu na stránkach telekomu..
 2. Stará simka je pod KIA paušál to je pod telekom len je to ako VIP.. tak to by malo byť už zmenené asi ďakujem veľmi pekne za radu pekný zvyšok dňa prajem
 3. Dobrý deň, rád by som sa spýtal objednal som si v piatok 9.7 paušál (T Ideál 32 tak aby mi ostalo číslo ) dnes mi doviezol kuriér balík prevzal som si ho celý šťastný že budem mať konečne dáta. Otvorím,rozbalím dám simku do mobilu a zapnem.. potom som niečo aktivoval tým že som zavolal na číslo.. zistil som že mám simku predplatenku a tú som ani nechcel.. Rád by som používal T ideál 32 a nie nejakú predplatenku..rád by som sa spýtal či sa niekto s tým už stretol a vedel by mi poradiť. Ďakujem pekne za každú radu.