ses3cka73

Člen
 • Počet príspevkov

  5
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

0 Neutrálna

O ses3cka73

 • Hodnosť:
  Master člen
 1. Ďakujem.
 2. Dobrý deň.Pri telefonovaní,jednak pri vytočení čísla ale aj pri prijatí hovoru ,telefón "zamrzne" resp.obrazovka prejde do tmavého režimu a nedá sa ovládať telefón.Len počuť zvonenie.Nedá sa vôbec vtedy nič robiť s telefónom lebo obrazovka nereaguje.Musím počkať či ten druhý zdvihne,nemôžem ja zrušiť vyzvánanie.Po ukončení hovoru druhou stranou ešte asi 1 minútu je obrazovka "zamrznutá" čierna bez možnosti ovládania. Ak by niekto poradil čo s tým.Telefón je nový cca 4 mesačný.
 3. Určite by som štedrejšie odmeňovala dlhoročných zákazníkov :-)
 4. Ďakujem za odpovede.Problém som vyriešila na kamennej pobočke.Nakoľko som objednávala telefón prostredníctvom kuriéra tak sa dala táto objednávka stornovať,resp.mohla som odstúpiť od zmluvy bez sankcií.Nakoľko uznali svoj podiel viny vyšli mi v ústrety a zadali sme novú objednávku tentokrát so správnym telefónom .Aj keď mám za to že išlo o vedomé "pochybenie" predajcu verím že sa v budúcnosti už nebude opakovať. S pozdravom Tatiana .
 5. Dobrý večer.Včera som si predĺžila paušál,resp.zmenila na ÁNO M +vybrala nový telefón.Nakoľko tento nemali na predajni,doručia mi ho kuriérom pondelok,resp.utorok.Pri detailnom preštudovaní zmluvy som doma zistila že je v tejto uvedený iný typ telefónu než som chcela,samozrejme drahší ,s vyššou akontáciou a mesačnou splátkou. Zároveň som zistila aj iné nezrovnalosti v zmluve.Mám za to že išlo o vedomé oklamanie pracovníkom predajne.Uznávam svoj podiel viny v tom že som to podpísala bez podrobného preštudovania ale som dlhoročným zákazníkom Telekomu /viac ako 15 rokov/ a doteraz sa mi nikdy nestalo že by som nedostala službu podľa dohody alebo aby som bola takto oklamaná.Na kontaktnú info linku sa nedá dovolať,resp.len v pracovných dňoch a kamenné predajne sú z dôvodu štátneho sviatku zatvorené,skúšam nájsť odpoveď tu.Nakoľko som si na stránke všimla pri ponukách paušálov a telefónov kolonku "prvých 14 dní bez záväzkov" chcem sa opýtať či je možné túto zmluvu zrušiť ,resp.opraviť ? Tatiana.