buborubo

Člen
 • Počet príspevkov

  3
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

0 Neutrálna

O buborubo

 • Hodnosť:
  Čestný člen
 1. Ďakujem za odpoveď. K sieti opakovača sa dalo pripojiť, ale v nej nebol internet. Ani pri jednom opakovači. Ani kontrolka "extender" na ňom nesvietila. V inej sieti z iného routera oba fungujú bez problémov. Preto rozmýšľam, ako nastaviť router.
 2. Ďakujem za odpoveď. Toto som urobil. Raz som opakovanej sieti dal rovnaký názov ako pôvodnej, inokedy nový názov. Po nastavení opakovačov oba šírili wifi a dom som mal pokrytý, ale v sieti z nich nebol internet internet (hlásili smartfón aj laptop).
 3. Dobrý deň, Mám od Telekomu k Magio internetu prenajatý router ZTE Speedport Entry 2i. Wifi internet chytám na mobil, počítač aj zariadenia smart domácnosti. Keďže niektoré časti domu nie sú pokryté wifi sieťou, použil som opakovače (repeater/range extender). Podľa návodov výrobcov som pripojil opakovače k routru, vytvoril som rozšírenú sieť, ale cez ňu sa nedá pripojiť k internetu. S mojím druhým routerom oba repeatery fungujú korektne. Aké zmeny mám vykonať v nastaveniach routru ZTE, aby zosilňovače spolupracovali s routrom? Vyskúšal som 2 opakovače: Xiaomi Wifi Pro Repeater a DIGOO DG-R611.