ruttkay86

Člen
 • Počet príspevkov

  8
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

0 Neutrálna

O ruttkay86

 • Hodnosť:
  Asistent
 1. Uzatváram.
 2. Ahojte, ponúkam na dlhodobo jedno voľné miesto v skupine. Potrebujeme do skupiny člena s pevnou službou (internet, televízia alebo pevná linka). Súčasné zloženie skupiny Áno M dáta, Áno M, Happy M, Happy XS. Môžete písať na ruttkay86@gmail.com.
 3. Momentálne je už miesto obsadené. Uzatváram.
 4. Ahojte, ponúkam na dlhodobo jedno voľné miesto v skupine. Potrebujeme do skupiny člena s pevnou službou (internet, televízia alebo pevná linka). Súčasné zloženie skupiny Áno M dáta, Áno M, Happy M, Happy XS. Môžete písať na ruttkay86@gmail.com.
 5. Dobry den. Mam zaujem vstupit do vasej skupiny. Mam Ano M data. Mate v skupine aj pevne sluzby?
 6. Este raz Tento tyzden som si zobral novy pausal Ano M data na svoje meno, bez pevnych sluzieb. Zalozil som skupinu a pridal som do skupiny moju maminu s pausalom Happy XS este s viazanostou do 13.5.2020. Na maminu su pisane aj pevne sluzby internet, televizia a pevna linka s viazanostou do 13 5.2020. Podla podmienok telekomu staci pridat do skupiny clena s pevnymi sluzbami a potom vsetci zacneme vyuzivat benefit. No len zial, ked som tam mamu pridal, tak jej to vypisalo, ze jej pevne sluzby su pouzite v inej skupine (prvy clanok z piatka). Dnes som mamu vyradit z mojej skupiny a pokusil sa vytvorit novu skupinu v magente s jej cislom (ona by bola vlastne spravcom), zaroven som chcel overit, ci uz nejaku skupinu nahodou ona niekedy nevytvarala. Po vlozeny jej cisla mi to napisalo, ze nevie vytvorit skupinu a moze sa iba pridat do existujucej (druhy moj clanok z nedele). Tym som si aj potvrdil, ze ona nikdy ziadnu nevytvorila ani sa do ziadnej cudzej nepridala, lebo inak by ju to niekam hodilo na stranke. Nerozumiem tomu trosku, kde je potom problem. Nechcem ju vlacit po predajnach telekomu, tak som napisal sem, ci uz sa s tym niekto stretol a pripadne nevedel poradit.
 7. Ten nový člen je moja mama a určite na seba nema evidovane ziadne ine cislo. Viem to aj preto, lebo ked sa prihlasi cez moj telekom, tak je tam zobrazene iba jej jedine pausalove cislo a ostane sluzby (televizia, internet, pevna linka). Skusil som sa s tym cislom prihlasit a napisalo (pozn.: tel.číslo má aktivny pausal happy XS s viazanostou do 13.5.2020) : Vaše telefónne číslo nespĺňa niektorú z podmienok pre vytvorenie vlastnej skupiny. Požiadaje o vstup do už vytvorenej skupiny. Skupinu môže založiť len zmluva s programom služieb Happy alebo Áno S a vyšším.
 8. Dobrý deň. Založil som skupinu v magente 1. Pozval som do skupiny člena s mobilným číslom v telekome , ktorý je aktívnym používateľom pevnej linky, internetu a televízie. Keď sa člen pridal do skupiny, tak sa v tabuľke objavilo "ponúknuť pevné služby do skupiny," ale keď chceme vybrať niektorú zo služieb, tak zobrazí "Použitý v inej skupine". Viete mi to niekto vysvetliť ako je to možné, keď nikdy tento člen v žiadnej skupine nebol ani žiadnu nezakladal? Ako to máme teraz riešiť? Mam v skupine 3 členov rodiny s aktívnymi mobilnými službami + jedného aj s full pevnými službami a tento benefit bol dôvod si včera zobrať paušál v telekome a teraz zisťujem, že to nepôjde lebo niekto cudzí neoprávnene využíva náš benefit. To je aký bordel, Ďakujem za pomoc