soronzonboldyn

Člen
  • Počet príspevkov

    3
  • Dátum registrácie

  • Posledná návšteva

Všetko, čo pridal soronzonboldyn

  1. Zdravím, momentálne máme 2 settop boxy a 2HD/2SD kanaly. je mozne pri novom Giga programe mať 4HD kanaly a 0 SD? dakujem za odpoveď
  2. nie že by som chcel byt odporný ale sry, nepytal som sa na to čo nevieš. počkám si radšej na vyjadrenie niekoho kto to vie.
  3. Zdravim, mam na vás 2 otázky. V poslednej dobe sa mi čoraz viac a viac obrazuje na intenetovom prehliadači problem "Vaše pripojenie nie je sukromné"(viz screen) pri pripajani na fb na počítači. V danom momente nejde ani messenger na telefone a na dalšom počítači je problem s prevzatim mailov v aplikácii outlook. Daný problém vyriešilo reštarotovanie routeru ale to nieje riešenie problému ked daný problem byva prevazne kazdy den. 2. problém je ohladom routeru. vlastnime router sagecom na doporučenie technika ktory nam robil optiku. predtym sme mali ten huawei a viac ako 100mbit netahalo tak sme ho vymenili. Tento síce taha 500-550mbit 50cm od routra ale ked idem za dvere ktore su 2.5metra dalej tak mam niekedy az problem s pripojenim na internet alebo je spomaleny a to hodne. 10 metrov priamou čiarou od routera bez "prekážok" už signál ani nevidim. Vcelku spatne nato že to je tak hodne ospevovany router na vasich strankach.