asdasd

Člen
 • Počet príspevkov

  4
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

0 Neutrálna

O asdasd

 • Hodnosť:
  Master člen
 1. Tak dnes som tam volal a bolo mi povedane, že nieje možné nastaviť linku 50/9 keď platím za 90/9, aj ked možný upload je až niekde k 30mbit :-))) zaujimavé
 2. Mimochodom na ake tel. č. si volal? Pretože vždy ked volám tech podporu, tak mi to zdvihne iba automat A mám rovnaký problém ako ty, download už lepší asi nebudem mať, ale upload by som v pohode mohol mať 30mbit/s, tak by som chcel aspoň tých 9, nechápem prečo mi nastavili 5.. ide mi hlavne o to, že chcem streamovať na twitchi csgo a s 5mbit je ta kvalita uboha, no s 9 by to už bolo v pohode.
 3. Ale ako pozeram teoreticky upload by mohol byt, tak aspon ten by mohli zdvihnut na 9mbps, ci? Dost som od toho uploadu zavisly, kedze pracujem casto z domu a odosielam vacsie subory.
 4. Zdravím, už je to skoro asi mesiac čo som prešiel na rýchlejší internet, no rýchlosti stále nie sú dostačujúce, vedel by mi niekto povedať, podľa ss routeru ktorý prikladám, či je tam vôbec nádej na lepšiu rýchlosť? Btw minulý rok na strechu našej bytovky staval nejaký vysielač a iba táto bytovka na tejto ulici má v ponuke XL internet.