asdasd

Člen
 • Počet príspevkov

  6
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

0 Neutrálna

O asdasd

 • Hodnosť:
  Master člen

Nedávni návštevníci profilu

265 zobrazení profilu
 1. rýchlosť mám už vrátenú a vyzerá to nejako takto
 2. Zdravím, v nedeľu mi išiel o čosi pomalšie internet a kedže denne odosielam a sťahujem vačšie množstvo dát pracovne, tak som si to okamžite všimol. Pôvodne mi internet šiel 50/5 bez akýchkoľvek problémov asi polroka.. predtým som používal magio L (to bolo ešte pred zrýchľovaním) a fungoval som na 30/3. Volal som do telekomu, keď som mal odrazu nastavený profil na 40/5 a pýtal som, že prečo je tak, odpoveď bola, že sa na to pozrú a dajú mi vedieť. Dnes som prišiel domov a profil nastavený čo pozerám cez router na 28/3 , hneď som im tam volal, že prečo ako a odpoveď bola, že technik odporučil takúto rýchlosť a ak nie som spokojný, môžem odstúpiť od zmluvy :)) prikladám aj ss z routeru a nechápem to jednanie telekomu, myslel som, že sa rýchlosť bude posúvať iba dopredu a nie že tu budem na rýchlostiach, ktoré som mal v 2010... a ešte keď tam vidím že tam je priestor na 60/6 ok dajme tomu nejaká rezerva tak 50/5 nevravím nič... ale toto ako mi to nastavili momentálne, hlavne keď som sa s nimi snažil riešiť každý mbit uploadu, ktorý je pre mňa dôležitý kvôli práci, fakt cenním.
 3. Tak dnes som tam volal a bolo mi povedane, že nieje možné nastaviť linku 50/9 keď platím za 90/9, aj ked možný upload je až niekde k 30mbit :-))) zaujimavé
 4. Mimochodom na ake tel. č. si volal? Pretože vždy ked volám tech podporu, tak mi to zdvihne iba automat A mám rovnaký problém ako ty, download už lepší asi nebudem mať, ale upload by som v pohode mohol mať 30mbit/s, tak by som chcel aspoň tých 9, nechápem prečo mi nastavili 5.. ide mi hlavne o to, že chcem streamovať na twitchi csgo a s 5mbit je ta kvalita uboha, no s 9 by to už bolo v pohode.
 5. Ale ako pozeram teoreticky upload by mohol byt, tak aspon ten by mohli zdvihnut na 9mbps, ci? Dost som od toho uploadu zavisly, kedze pracujem casto z domu a odosielam vacsie subory.
 6. Zdravím, už je to skoro asi mesiac čo som prešiel na rýchlejší internet, no rýchlosti stále nie sú dostačujúce, vedel by mi niekto povedať, podľa ss routeru ktorý prikladám, či je tam vôbec nádej na lepšiu rýchlosť? Btw minulý rok na strechu našej bytovky staval nejaký vysielač a iba táto bytovka na tejto ulici má v ponuke XL internet.