tommy909

Člen
 • Počet príspevkov

  6
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

0 Neutrálna

O tommy909

 • Hodnosť:
  Master člen
 1. Problém vyriešený. Volal som na zákaznícku linku, kde mi na diaľku vypli a zapli funkciu nahrávania, vraj sa stáva, že sa to zasekne. Už to funguje, až na to, že nahrávky, ktoré mi zmizli k tým sa už nedostanem
 2. Pozrel som, mam to od nova prednastavene, že uchovať do zaplnenia disku...nechapem, doteraz to išlo ok...
 3. ešte som si všimol jednu zvláštnu vec: v informáciách o systéme mi píše, že mi ostáva 9% do zaplnenia disku. Tomu absolutne nerozumiem, pretože nahrávky naozaj nemám žiadne.
 4. Dobrý deň, Máme v domácnosti dve zariadenia, jedno s nahrávaním jedno bez. Všetko išlo doteraz bez problémov, nahrávať aj pretáčať programy. Mal som uložených asi 10 nahrávok, čiže HDD určite plný nebude. Včera ráno som zapol TV, vošiel do zoznamu nahrávok - nahrávka ani jedna ,všetky vymazané. Ak chcem niečo nahrať, tak mi napíše, že nie je možné nahrávať, pretože HDD je plný. Rovnako mi nefunguje ani funkcia zastavenia a pretáčania programu. Týmto pre mňa mágio absolútne stráca zmysel. Viete mi prosím Vás povedať, kde je problém a ako mám postupovať? Ďakujem veľmi pekne z odpovede. .
 5. Dobrý deň, Od pondelka mám wifi aj TV cez ADSL od telekomu. Deň dva ide všetko v pohode, len potom ma zrazu odpojí od wifi a keď sa chcem na ňu pripojiť napíše mi, že k sieti sa nedá pripojiť a pýta ma heslo, ktoré keď zadám napíše mi že heslo je nesprávne. Jediné čo pomôže je to, že vyberiem router zo zásuvky, znova ho pripojím a tak sa mi automaticky zase k wifi pripojí a funguje nejaký deň, no potom to urobí znova. Robili nám to v bytovke naraz, sused podomnou má ten istý router a jemu to vraj ide bez prblémov a neodpája ho.Viete mi prosím Vás poradiť , v čom môže byť problém? som celkom lajk čo sa týka týchto vecí. Ďakujem za odpovede.
 6. Dobrý deň, Mám informácie, že na novo vystavanej ulici Malinová 12 Poprad/Spišská sobota, by malo byť VDSL pripojenie, cez ktoré by mal ísť Internet aj televízia od Vás. Máme v novostavbe porobené aj VDSL zástrčky. Včera som si všimol, že sa začalo na ulici kopať, tak by som sa chcel opýtať, či je pravda, že na tejto adrese bude VDSL pripojenie a v akom časovom horizonte by sme mohli Internet a TV začať používať, keďže tu bývame už rok bez TV a internetu, pretože satelit nemáme dovolené nainštalovať na novostavbu. Taktiež by ma zaujímalo aké rýchlosti internetu by mali byť dostupné. Ďakujem Vám veľmi pekne za relevatné odpovede na otázky.