informovanost

Člen
 • Počet príspevkov

  997
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

144 Výborné

2 Nasledovníci

O informovanost

 • Hodnosť:
  Macher
 1. Možno niekto pochopí lepšie otázku ako som pochopil ja čo sa chcete spýtať... ale tak skúsim.... jeden rodinný dom... tie domácnosti majú samostatné adresy? napríklad - školská 5 A & školská 5 B ? alebo je to len jedna adresa? myslím, že ak by to bola jediná adresa tak prívod by telekom spravil len jeden. ak sa mýlim nech ma opravia. no nie je problém ten internet následna rozvieesť aj do druhej domácnosti. no... podmienka je samozrejme... aby to bolo pokryté technológiou ktorý chcete, v prípade xDSL aby bolo voľné miesto aj a aby ste bola schopná to platiť. je pre to niečo nutné spraviť? no...... telekom vám to nenatiahne sám od seba samozrejme, že pre to niečo treba spraviť. najskôr si zistiť, či a aké je pokrytie, či to viete platiť a ak je pre oboje áno, tak si požiadať o pripojenie.
 2. to hej a to už bude zachvíľu rok čo majú nové paušály.... neviem či vznikli v 6. či v 8. mesiaci.... a teraz sme už v podstate v 4tom mesiaci roka...
 3. je možnosť mať aj dynamickú Ip áno.
 4. takisto s tou spoločnosťou nemám problém.... síce nie v spojitosti s telekomom, ale keď objednávam z iných spoločností no kurier je ich. problém zrejme bude s konkrétnymi jedincami zamestnanými v remaxe, čím je vlastne poškodený ich rajón. ale istotne nie spoločnosťou ako takou. to, že by ponúkali na výber z dvoch spoločností by ale mohli ponúknuť.
 5. čisto teoreticky, mohlo by to ísť, ak by si mala úradne overené splnomocnenie, na prepísanie toho paušálu na teba spoločne s fotokópiou občianského. a tvoja mama by prišla s tým na pobočku a prepísala by ten daný paušál na teba. tak by mohli prepísať ten paušál z mamy na teba. tam je poplatok 12 eur ak sa nemýlim. do 24 hodín je paušál tvoj a faktúry prídu na email, ktorý bude uvedený, s tým že zároveň ho môžeš zvyšovať.
 6. toto som celkom nepochopil.... To že si zoberieš predplatenku ešte neznamená, že kdekoľvek budeš mať maximálnu rýchlosť. záleží v dosahu akého signálu sa nachádzaš aj od jeho intenzity a kvality. uprostred bratislavy je to niečo iné. ako uprostred hôr, kde sa muchy otáčajú na opačnú stranu. to je absolútne logické. Taktiež záleží aj ny vyťaženosti daného vysielača. ak aj stojíš pod dobrým stĺpom s dobrou intenzitou signálu, ale veľa ľudí okolo ťahá veľa, pôjde to pomalšie. meriaš cez prehliadač, či cez appku? predpokladám, že sa bavíme tu o optike
 7. Nechápem. Chceš, pozrieť či na danej adrese je internet? chceš aby ti telekom zaslal niečo ako ponuku? chceš podať požiadavku o nové pokrytie? niečo čo som v možnostiach nezahrnul a ušlo mi čo by si pod týmto mohol schovávať?
 8. zdravíčko, si na verejnom fóre. odporúčam sa obrátiť sem: https://www.telekom.sk/kontakt/napiste-nam
 9. dodám, že bezplatne.
 10. toto je fórum, nevyriešiš to tu, určite to nepoteší. ale obráť sa tam kam písal mirko
 11. výmenou, za peniaze, To je štandard. Po dohode s predávajúcim za iné ceniny, formou bártrového obchodu, či v naturáliách
 12. tadiaľto. https://www.telekom.sk/kontakt/napiste-nam
 13. V banskej bystrici na ulici malachovská cesta je dostupné vdsl. ale podľa všetkého nie na všetkých miestach. najmä v južnejšej časti.
 14. V rámci viazanosti v telekome môžeš prejsť na inú technológiu bez pokuty. Ak budeš na rovnakej veľkosti služby, prípadne vyššej. (M,LXL)
 15. myslím, že telekom nerobí výpis hovoro v z pevnej linky, to asi preto. ak máš pevnú linku, kde si vieš pozrieť denník hovorov, tak si to skontroluj, ak nie, myslím, že sa ku tomu nedostaneš.