informovanost

Člen
 • Počet príspevkov

  1121
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

173 Výborné

2 Nasledovníci

O informovanost

 • Hodnosť:
  Expert
 1. ja len otázka..... ak vám vypisuje, že chyba je v USB disku.... nemáte náhodou nahrávanie cez USB disk? a tým pádom... čo by mal presne reklamovať telekom, keďže ten dáva do prenájmu magioboxy a nie externé disky... že celkom tomuto nerozumiem. nakoľko... aspoň z môjho pohľadu to vyzerá, tak, že nahrávate do externého HDD a ten vám odišiel.
 2. pri tej rýchlosti je to citeľné. fest citeľné. 3x magio box... ak pôjdu naraz tie samé o sebe zožerú tak 20 -25 mbit z toho a vraj 8mbit je potrebných na sledovanie filmu v HD.... priestor na tie telefńy tam moc nevidím ak sa to spustí naraz. ja som optiku 40 a presne som vedel povedať moment, kedy priateľka zapla sociálne siete na mobile a rovnako moment kedy to vypla.
 3. skončením viazanosti sa prejde na cenu, podľa cenníka bez viazanosti. čo bolo o 5 eur za službu viac. možno že medzičasom cenník bol upravený. ale princíp je rovnaký.
 4. ako my ? ..... niektorí... a vštci ostatní za to budú trpieť čo s tým počítali... a preto radšej odídu....
 5. splátka je zbytočná... pretože splatené je keď uplynie viazanosť.... to je tam už... len v inom formáte.... v dátume.
 6. tak to už nestornuješ. jedine ak by si bol cez net tak do 14 dní vieš odstúpiť od zmluvy.
 7. no neviem ešte v septembri u mňa s tým nebol najmenší problém. tiež záleží čo využívaš na tej telka, ale najlacnejšie ťa vyjde nejaká telka po nete za cca 6 eur pre dve zariadenia.
 8. mne došla sms že ďakujeme za priradenie poduktu do magenta skupiny, dostávate rýchlejší internet..... skoro 2 a pol roka po tom ako tá magenta funguje na tom internete. a skoro 3 mesiace po predlžení viazanosti. ale informujú ťa o tom, že máš výhody magenty. to je celé.
 9. väčšinou to funguje tak a nie len tu že témy ktoré sú dlhodobo neaktívne sa zamykajú. ak si našiel odpoveď medzi starými téma tak sa nemusíš dopytovať. ak si nenašiel, dopýtal by si sa tak ako tak tak nerozumiem.... v každom prípade spýtať sa a hodiť napríklad link kde sa to riešilo mi príde ako najmenej. ale ďalšia vec pre ktorú sa to môže zamykať je to, že tvorcovi chodia upozornenia mailom na odpovede... ak tam už on nechce nič riešiť a po dvoch rokoch niekto chce riešiť tú istú tému... tá druhá osoba by nedostávala upozornenia a len by sa spamovala tá druhá osoba ktorej by tto pípalo ako šialené a už ani nevie odkiaľ a prečo. (mail)
 10. je to jednoduché. priorita je pokryť celé slovensko rýchlym internetom. takže tam kde jeden poskytovateľ už je sa druhý až tak nehrnie, lebo musí byť aspoň jeden na jednom mieste, ktorý poskytuje takú službu. na východe je toho tak veľa, pretože tam sa šíri antik a spol, a v podstate telekom ho chce predbehnúť a byť tam prvý. v strede buď pokrytie je, a alebo sa tam konkurencia nešírí a tak to aj viac stagnuje. a západ je zapád. najviac ľudí, najviac zákazníkov.. ale i tak vidíš že to tam ide len po hlavných cestách. do roku 2030 musí mať každý obyvateľ prístup ku internetu 100mbit/s. už to bolo do 2020 ale posiunuli to. a práve preto je určovací bod to, či tam už už niekoho optika je a prípadne či vdsl utiahne vysokú rýchlosť.
 11. ja to evidujem odkedy to zaviedli
 12. je to dosť široká otázka, no odpoveď môže byť pomerne jednoduchá. Tak kde niečo nie je, tam sa to nedá využívať. a teda ak niekde nie je svetlo, tam nemožno využívať slnečné lúče. ale naozaj na túto otázku je ťažko odpovedať.
 13. celkom nerozumiem. otázku vnímam tak, že v obci je spravená optika a pred domami sú prípojky. a kedy sa bude naťahovať kábel z týchto prípojok do domu? ) ak toto tak potom ako si objednáte službu.
 14. Zdravíčko toto je verejné fórum. pre priame kontaktovanie telekomu využite https://www.telekom.sk/kontakt/napiste-nam alebo zákaznícku linku.
 15. vždy nové mobily mali fóliu. je to fólia, kedysi z toho ale trčali časti aby si to mohol dobre strhnúť, dnes už nie a je to trošku pevnejšia fólia. vo všeobecnosti. v podstate sa jedná o ohranu displaya pred poškriabaním. ... náraz by to asi nevydržalo.