informovanost

Člen
 • Počet príspevkov

  584
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

80 Výborné

1 Nasledovník

O informovanost

 • Hodnosť:
  Macher
 1. v telekome nie. nehlási ani plánované výpadky. keď sú väpadky väčšie a zavoláš na technickú linku, tak tam niekedy odznejú lokality ktoré nejsdú ale to je všetko.
 2. ako povedal mirko smerom hore (vzostupne) sa dá ísť bez problémov. Neviem aký vplyv to má na viazanosť. ale nie sú tam pokuty. to sa týka len cesty smerom dole (zostupne), či rušeniu.
 3. no opačne začalo to robiť mne. dnes registrujem, že mi padol download z giga na circa 500. problémy registrujem na CSGO. a nedokážem ani len pozerať online seriáli bez sekania, pričom doteraz s tým problém nebol. Vám to opravili a mne doriadili...
 4. nemajú warships a wot toho istého tvorcu a prevádzkovateľa? začínam mať dojem, teda skôr presvedčenie, že problém bude tam ako si aj sám povedal, pri iných hrách problémy nevidíš. takže telekom to zrejme nebude.
 5. máte metalické alebo optické pripojenie? poďme v tom nájsť nejakú logiku. lebo ja mám optiku a neregistrujem nejaké zásadné zvýšenie pingu na iných hrách (WOT nehrám už nejaký čas.) Takže ak máte optiku, problém bude na strane WOT. ak máte metaliku, nedokážem porovnať.
 6. pevná služba? bez informácií, je odpoveď kdekoľvek medzi 0 - 100 000 eur.
 7. hmmm telekom už nevedie EASY ale predplatenky. že či to nezmenil a teda naozaj to nie je platné číslo EASY. uvažujem.
 8. aby umelo nenútili klientov brať veci ktoré nechcú a nepotrebujú.... hold... na tom stojí ich marketing
 9. nechcem teraz moc rýpať, ale ak je ten rooter z 2008meho či 9teho, možno by bol ozaj dobrý nápad ho vymeniť.
 10. čítal a vyhodené peniaze to čo stojí jedna hra na PS5 si môžem kúpiť PS4 na bazári ale celkovo konzoly nemusím, radšej poriadné PC
 11. celkovo je niečo u teba zle. resetuj rooter v každom prípade ak si to nespravil. ak sa to nezlepší volaj poruchovú linku 0800 123 777. lebo celkovo máš 12x menší aj download ako by si mal mať nie len upload.
 12. to či je to možné, a či ti to dajú sú dve odlišné veci
 13. ja len taká.... skôr básnická otázka.... nebolo by rozumnejšie miesto toho, že nabijem za 5, dostanem 10 eur kredit. znížiť ceny na polovicu? lebo si neviem celkom reálne predstaviť, ako si niekto dobíja kredit za menej ako 5 eur. prípadne nastaviť minimálnu hranicu na 5 veď aj keď to nespotrebujem, zostáva to tam 12 mesiacov. nakoľko ceny samo o sebe vôbec nie sú zaujímavé a veľa ľudí prehliadne, resp nedopne ten fakt, že je na to všetko 50% zľava v podstate, čo už je zaujímavá cena.
 14. viazanosť ti končí ako si písal 11.12.2020 11.11.2020 je mesiac 11.10.2020 sú dva mesiace 11.9.2020 sú tri mesiace.... nejako mi to nesedí že 4ry mesiace.
 15. oveľa viac je @Mirko. tu je to jeho parketa