andy.repakova

Člen
 • Počet príspevkov

  3
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

0 Neutrálna

O andy.repakova

 • Hodnosť:
  Čestný člen
 1. Dobrý deň, na mojej faktúre mám 2 telefónne čísla (moje a dospelej dcéry). Obe čísla mám nahodené aj v mobilnej aplikácii. Dcéra má na svoje číslo zriadenú službu DSL internetu, na ktorú má samostatnú faktúru. Keď si však nainštalovala aplikáciu Telekom, nevie si ju aktivovať, systém jej stále vypisuje chybu. Otázky: 1. čo mám urobiť ja, keď chcem jej číslo vymazať zo svojej appky? 2. ako si má appku spojazdniť ona, aby tam mala jednak prehľad o svojom paušále a jedna o svojej faktúre za DSL?
 2. @folky ďakujem, ide o to, že to číslo je dôchodkyňa bez prístupu k PC. Musí mať vytvorené konto na moj.telekom, aby som ju mohla pridať do skupiny? Poslala som jej pozvánku, ktorá jej prišla ako SMS, ale v podstate tam bola len informácia, že je pozvaná. Ako to má urobiť, sa nikde neuvádzalo. Ďakujem.ň Ešte mi napadlo, či sa to nedá urobiť tak, že si jej číslo (je to program Bez záväzkov) delegujem na seba, možno by to šlo nejako potom urobiť. Poradíte?
 3. Dobrý deň, viem do Magenta 1 pridať Telekom číslo, ktoré nemá nainštalovanú mobilnú aplikáciu a ani nemá prístup do internetu? Ďakujem