ladislav26

Člen
 • Počet príspevkov

  4
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

0 Neutrálna

O ladislav26

 • Hodnosť:
  Master člen
 1. Pekný deň prajem, mám doma router ASUS DSL N16 vedel by som tam rozbehnúť VDSL2 internet od telekomu ? Videl som staršie príspevky, že mu to nešlo ale potom vydal Asus aktualizáciu firmwareu, viď prílohu, že tam je už aj VDSL2. Má doma niekto tento typ routra ? prepojený s VDSL 2 ? Tuším od dnešného dňa ma Telekom nový cenník služieb pre VDSL a tiež aj zmeny, a v článku od žíve.sk som sa dočítal, že prejsť vedia na tie nové služby aj zákazníci s existujúcou viazanosťou.
 2. Pekný deň prajem, už dva týždne v kuse nám vyvolávajú na pevnú linku zaujímavé čísla zo zahraničia a už ma to prestáva baviť. Takže rád by som vedel či sa to nedá blokovať ? či už priamo telekom, či existuje telefon ktorý to má v sebe ide cez šnúru ? Momentálne máme telefon Panasonic KX-TG 1711, a ten vie maximálne tak ukázať číslo volajúceho. Hlavne by ma zaujímalo, prečo to neblokuje automaticky telekom. Vedel by mi niekto poradiť ? Ďakujem
 3. Pekný deň prajem, ja by som potreboval vedieť, či stačí router ZTE Home Gateway Speedport Entry 2i, jednoducho vyresetovať, ak ho chcem napr. predať alebo nainštalovať na inú linku / inému používateľovi ? Alebo to treba dať nakonfigurovať cez expert linku, aby to resetli a naviazali na nového užívateľa ? Tento router som kupoval, tiež od známeho a pri volaní na expert linku, mi technik povedal, že to ani neni nakonfigurované na moje meno, darmo tam mam moje prihlasovacie údaje. Ďakujem za odpoveď.
 4. Ahojte, mam predplatenú službu Magio Internet XL (dsl), používam vlastný router a to Asus DSL N16, rýchlosť bola vždy 14 až 15 mbps , včera niečo opravovali u nás v ústredni a po spojazdnení som nameral rýchlosť max 12 mbps, a router mi vyhadzuje hlášku : Your DSL (Digital Suscriber Line) seems unstable. We strongly recommend that you submit feedback to our support team. Viete mi poradiť? mam tušenie, že to urobili asi naschvál aby bol stabilnejší internet v obci, alebo aby vedeli pripojiť viac užívateľov.